Pies płacze i zapada w ramiona ukochanej właścicielki po operacji

Pies płacze i zapada w ramiona ukochanej właścicielki po operacji

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w posiadaniu jest pies jest brak możliwości właściwego wyjaśnienia im pewnych rzeczy.

Na przykład weźmy psa, który potrzebuje operacji. Podczas gdy wiemy, że pomagamy szczeniakowi przez uzyskanie opieki medycznej, której potrzebują, pies nie rozumie, co się dzieje. Wie tylko, że został zabrany od swojego człowieka i chce do niego wrócić. Kiedy w końcu wracają do swoich właścicieli, odczuwają ogromną ulgę.

Dlatego właśnie zjazdy po operacji są zawsze takie słodkie.

Facebook Video Screenshot

Źródło:
Facebook Video Screenshot

Filmik z serdecznym zjednoczeniem stał się ostatnio viralem, przedstawiając moment, w którym pies i jego właściciel spotykają się po raz pierwszy po poważnej operacji.

Daily Mail UK donosi, że wydarzenie zostało sfilmowane w Chennai we wschodnich Indiach. Labrador, nazwany Jack Daniel, musiał przejść operację w celu usunięcia guzka z jego szyi. Doświadczenie było bez wątpienia traumatyczne dla wszystkich zaangażowanych stron.

To trudne, kiedy musimy wysłać nasze zwierzęta do weterynarza na zabieg.

Ciągle zastanawiasz się, czy naprawdę rozumieją, że to straszne doświadczenie jest dla ich własnego dobra. Ci z nas, którzy mają zwierzęta, wiedzą, że są one również członkiem rodziny i nikt nie lubi widzieć swoich bliskich chorych – zwłaszcza z czymś tak przerażającym jak guzek na szyi.

Facebook Video Screenshot

Źródło:
Facebook Video Screenshot

Chociaż operacja Jacka Daniela była trudna dla wszystkich zaangażowanych stron, w końcu zakończyła się sukcesem i guzek został bezpiecznie usunięty.

Przestraszony mały labek w końcu połączył się ze swoim tatą w sam raz na święta i to właśnie w tym momencie powstał ten filmik.

Minutowy klip pokazuje pokój udekorowany na święta Bożego Narodzenia ze świąteczną choinką i stosem prezentów. Przed ustawieniem siedzi właściciel Jack Daniel’s ze szczeniakiem skulonym z miłością w ramionach.

Facebook Video Screenshot

Źródło:
Facebook Video Screenshot

Łapy psa zaciskają się na ramionach mężczyzny, a pies pozostaje nieruchomy, gdy wtula się w klatkę piersiową swojego właściciela.

W klipie, plecy Jacka są wyprostowane, a jego tyłek leży na podłodze, co daje mu wygląd futrzanego, małego dziecka chwytającego się szyi rodzica.

Mężczyzna, ze swojej strony, wygląda spokojnie i wdzięcznie, po prostu głaszcząc futrzany grzbiet Jacka i składając pocałunki na jego głowie. Na wideo widać, że operacja pozostawiła szczeniaka z ogolonymi porcjami futra i zestawem szwów; w pewnym momencie można zobaczyć w oku właściciela.

Facebook Video Screenshot

Źródło:
Facebook Video Screenshot

Filmik wziął internet szturmem; ludzie na całym świecie chwytają za pudełko chusteczek po tym, jak zobaczyli, jak Jack i jego właściciel ponownie się łączą.

“Płaczę, bo wiem, co to znaczy kochać zwierzę!!! Takie cenne!!!” napisał jeden z użytkowników.

Facebook Video Screenshot

Źródło:
Facebook Video Screenshot

Tak bardzo cieszymy się, że Jack Daniels czuje się lepiej i że wrócił z osobą, która wyraźnie tak bardzo go kocha. To ponowne spotkanie jest tak wspaniałe do oglądania.

Sprawdź to poniżej!

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.