Pies płacze i zapada w ramiona ukochanej właścicielki po operacji

Pies płacze i zapada w ramiona ukochanej właścicielki po operacji

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w posiadaniu jest psa jest brak możliwości właściwego wytłumaczenia im pewnych rzeczy.

Na przykład, weź psa, który potrzebuje operacji. Chociaż wiemy, że pomagamy szczeniakowi, uzyskując opiekę medyczną, której potrzebują, pies nie rozumie, co się dzieje. Wie tylko, że został zabrany od swojego człowieka i chce do niego wrócić. Kiedy w końcu wracają do swoich właścicieli, odczuwają ogromną ulgę.

To dlatego zjazdy po operacji są zawsze tak słodkie.

Facebook Video Screenshot

Źródło
Facebook Video Screenshot

Filmik z serdecznego ponownego spotkania trafił niedawno do sieci, przedstawiając moment, w którym pies i jego właściciel spotykają się po raz pierwszy po poważnej operacji.

Daily Mail UK donosi, że wydarzenie zostało sfilmowane w Chennai, we wschodnich Indiach. Labrador, nazwany Jack Daniel, musiał przejść operację w celu usunięcia guzka z jego szyi. Doświadczenie było bez wątpienia traumatyczne dla wszystkich zaangażowanych stron.

To trudne, gdy musimy wysłać naszych pupili do weterynarza na zabieg.

Ciągle zastanawiasz się, czy one naprawdę rozumieją, że to przerażające doświadczenie jest dla ich dobra. Ci z nas, którzy mają zwierzęta, wiedzą, że są one również członkiem rodziny i nikt nie lubi widzieć swoich bliskich chorych – zwłaszcza z czymś tak przerażającym jak guzek na szyi.

Facebook Video Screenshot

Źródło
Facebook Video Screenshot

Chociaż operacja Jacka Daniela była trudna dla wszystkich zaangażowanych stron, w końcu zakończyła się sukcesem i guzek został bezpiecznie usunięty.

Przestraszony mały labek w końcu połączył się z tatą w sam raz na święta i to właśnie w tym momencie powstało to wideo.

Minutowy klip pokazuje pokój udekorowany na święta świątecznym drzewkiem i stosem prezentów. Przed ustawieniem siedzi właściciel Jack Daniel’s ze szczeniakiem zagnieżdżonym uroczo w ramionach.

Facebook Video Screenshot

Źródło
Facebook Video Screenshot

Łapy psa zaciskają się na ramionach mężczyzny, a pies pozostaje bez ruchu, wtulając się w klatkę piersiową swojego właściciela.

W klipie plecy Jacka są wyprostowane, a jego zadek leży na podłodze, co daje mu wygląd futrzanego, małego dziecka chwytającego się za szyję rodzica.

Mężczyzna, ze swojej strony, wygląda spokojnie i wdzięczny, po prostu głaszcząc futrzany grzbiet Jacka i sadząc pocałunki na jego głowie. W wideo widać, że operacja pozostawiła szczeniaka z ogolonymi porcjami futra i zestawem szwów; w pewnym momencie można zobaczyć w oku właściciela.

Facebook Video Screenshot

Źródło
Facebook Video Screenshot

Wideo wzięło internet przez burzę; ludzie na całym świecie chwytają pudełko chusteczek po zobaczeniu ponownego połączenia Jacka i jego właściciela.

“Płaczę, bo wiem, co to znaczy kochać zwierzę!!! Tak cenne!!!” napisał jeden użytkownik.

Facebook Video Screenshot

Źródło
Facebook Video Screenshot

Jesteśmy tak szczęśliwi, że Jack Daniels czuje się lepiej i że wrócił z osobą, która wyraźnie tak bardzo go kocha. To ponowne spotkanie jest tak cudowne, że można je oglądać.

Sprawdźcie to poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.