Pies opłakuje stratę swoich zwierzęcych przyjaciół, pozostając przy nich po ich odejściu

Pies opłakuje stratę swoich zwierzęcych przyjaciół, pozostając przy nich po ich odejściu

Utrata przyjaciela to jeden z najcięższych ciosów, jakie otrzymamy w życiu. Jest to nieunikniona część życia, która nie zwalnia nikogo.

Pexels

Źródło
Pexels

Aby poradzić sobie ze smutkiem i bólem, my, ludzie, płaczemy i żałujemy przez dni, tygodnie, miesiące, a nawet lata. Opłakujemy i odwracamy naszą uwagę na coś innego, aby przejść do porządku dziennego nad stratą.

Mało kto wie, że zwierzęta również odczuwają to samo.

Poznajcie Tricycle’a, wiernego psa!

Jest trójnożnym psem ratowniczym rasy Golden Retriever, który mieszka w Horse Creek Stable Rescue Sanctuary w Mineral Bluff w stanie Georgia.

Ten wierny psiak jest żywym dowodem na to, że zwierzęta też mają emocje. Sanktuarium dla zwierząt jest wypełnione dużą ilością różnych gatunków zwierząt o specjalnych potrzebach, takich jak konie, kozy, alpaki, lamy i inne psy, takie jak Tricycle.

Ten uratowany pies stał się znany ze swojego ludzkiego zachowania, gdy stracił kilku zwierzęcych przyjaciół.

Wszystko zaczęło się 6 lat temu, gdy odszedł Major, uratowany mix bernardyna z mastifem.

Przyjęli Majora w bardzo złym stanie. Miał poważne problemy z kręgosłupem i z powodu urazów stracił zdolność chodzenia. Nie trzeba było długo czekać, aby Major i Tricycle połączyli się ze sobą, dość szybko stali się naprawdę dobrymi futrzanymi przyjaciółmi.

Niestety, z powodu obrażeń spowodowanych przez jego nadużywającego właściciela, Major, ostatecznie przekroczył tęczowy most. Właściciel sanktuarium, Lester Aradi, i jego żona, Diane pochowali jego szczątki w prowizorycznej działce na farmie.

Jego przyjaciel, Tricycle, był tam przez cały czas trwania procesu. Kiedy wszyscy myśleli, że będzie to łatwe dla biednego psa, zarówno Lester, jak i Diane byli zszokowani tym, co zobaczyli następnego dnia.

Zobaczyli Tricycle’a leżącego obok grobu Majora.

Facebook

Źródło
Facebook

Widok ten przyprawił parę o dreszcze, właśnie tam i wtedy, zdali sobie sprawę, jak naprawdę złamany był pies. Kiedykolwiek był na zewnątrz, pogrążony w żałobie pies zawsze był obok grobu. Leżałby na nim i wpatrywał się w nicość, bo nie miał pojęcia, co się stało.

Wiedział tylko tyle, że jego przyjaciel tam jest, śpi spokojnie.

Według pary, Trójniak rozpaczał przez trzy dni.

Dwa lata temu, pośród pandemii, Tricycle stracił kolejnego przyjaciela.

Facebook

Źródło
Facebook

To był inny zwierzęcy rezydent sanktuarium, 21-letnia alpaka o imieniu Trixie. Podobnie jak to, co stało się za pierwszym razem, tragiczny incydent po raz kolejny złamał biedne serce psa na kawałki.

Na grobie Trixie leżał Tricycle, bezradnie pogrążony w żałobie. Był właśnie tam, gdzie ostatnio widział swoją przyjaciółkę, nie wiedząc, czy kiedykolwiek wróci.

Tricycle był tak samo opiekuńczy wobec innych zwierząt w sanktuarium, jest przyjacielem wszystkich. Oczywiście, właściciele sanktuarium byli również na pierwszej linii, jeśli chodzi o opiekę, w dół do wysyłania zwierząt do ich ostatecznego przeznaczenia.

“Każde zwierzę, które przeszło przez Tęczowy Most, zostało pochowane na naszej farmie, więc ich duchy mogą żyć dalej, gdzie spędzili ostatnie lata swojego życia”, powiedział Lester.

Wydali nawet książkę zawierającą historię życia Tricycle’a.

Odszedł, ale nigdy nie zostanie zapomniany.

Mieli zwyczaj stawiać krąg z kamieni na grobach małych zwierząt, takich jak koty i psy. Natomiast dla tych większych sadzili na nich drzewa owocujące, aby “kontynuować krąg życia”

Gdy te drzewa zaowocują, dzieci, które odwiedzają sanktuarium, mają szansę zerwać ich owoce. To piękny sposób na przypomnienie pięknych wspomnień pozostawionych przez zwierzęta, które kiedyś były radością gospodarstwa.

Facebook

Źródło
Facebook

Choć to trochę smutne, ta historia przypomina nam, że zwierzęta też mają emocje. One również zdobywają przyjaciół, ale smucą się, gdy jednego stracą.

To jest w porządku, aby nie być w porządku. To jest w porządku, aby płakać, tylko upewnij się, aby przejść do przodu po.

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak lojalne psy mogą być naprawdę, tylko upewnij się, że masz swoje tkanki gotowe.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.