Pies ma być adoptowany, ale odmawia odejścia bez “swojego szczeniaka

Pies ma być adoptowany, ale odmawia odejścia bez “swojego szczeniaka

Dwa psy o imieniu Sully i Lucy przybyły do towarzystwa humanitarnego mniej więcej w tym samym czasie, oba tęskniąc za domami na zawsze. Mieli różne ścieżki, aby dostać się do schroniska. Sully był tylko szczeniakiem, a on już raz został adoptowany i wrócił do schroniska. Lucy natomiast była nieco starsza i żyła jako podopieczna.

Mimo że mieli różną przeszłość, para szybko się połączyła. Lucy została adoptowaną mamą Sully’ego.

Imgur

Źródło:
Imgur

Pewnego dnia kobieta o imieniu Alaina Brinton weszła do schroniska Humane Society, w którym mieszkały te dwa psy. Planowała adoptować Lucy.

Widziała zdjęcie Lucy w gazecie i natychmiast się w niej zakochała. Ale kiedy dotarła do schroniska, dowiedziała się o silnej więzi między Lucy i Sully’m.

Wiedziała, że nie może ich rozdzielić, więc spędziła trochę czasu z Sully’m. Na szczęście zakochała się również w nim i szczęśliwie zgodziła się zabrać oba psy ze sobą do domu!

“Zakochałam się od razu”, powiedziała Brinton w The Dodo. “Poza tym było oczywiste, że Sully patrzył na Lucy, aby pokazać mu, jakie rzeczy były lub nie były w porządku, a ja nie miałbym serca, aby je rozdzielić.”

Facebook/Alaina Brinton

Źródło:
Facebook/Alaina Brinton

Gdy tylko dotarli do domu, Brinton wiedział, że adopcja ich obojga była właściwą decyzją.

Oba psy były nieco zdenerwowane różnymi rzeczami, ale były w stanie pomóc sobie nawzajem i pokazać, że wszystko jest w porządku. Wkrótce osiedliły się i były szczęśliwe w swoim nowym domu.

“W ten sam sposób karmiły się wzajemnym podnieceniem, ale także karmiły się rosnącym komfortem drugiej osoby”, mówi Brinton. “Osiedlili się razem i rozgryźli nową rutynę jak zespół. To było idealne i myślę, że było to znacznie łatwiejsze przejście dla każdego z nich ze względu na towarzystwo drugiego.”

Facebook/Alaina Brinton

Źródło:
Facebook/Alaina Brinton

Lucy i Sully mieszkają teraz z Alainą od lat, a psy nadal są tak blisko, jak to tylko możliwe! Te dwa psy spędzają prawie cały swój czas razem.

“Są kumplami na zawsze”, mówi Brinton. “Za każdym razem, gdy osiedlają się razem, Lucy da Sully’emu kilka liznięć na czole i po prostu wygląda, jakby był tak zadowolony.”

Facebook/Alaina Brinton

Źródło:
Facebook/Alaina Brinton

Mimo że oba psy są nierozłączne, ich osobowości są nieco inne.

Sully jest bardziej hałaśliwy niż Lucy, ale kiedy biega w pobliżu, zawsze zatrzyma się na chwilę i upewni się, że Lucy robi dobrze.

“Nawet kiedy włóczy się po parku dla psów, Sully wróci i sprawdzi Lucy co kilka minut lub tak”, mówi Brinton. “Mówi cześć, spaceruje z nią przez trochę, a potem znowu jest wyłączony. Ona nie wydaje się mieć nic przeciwko temu.”

Facebook/Alaina Brinton

Źródło:
Facebook/Alaina Brinton

Te słodkie psy miały tak wspaniałą więź i jesteśmy tak szczęśliwi, że chcą mieć razem wspaniały dom na zawsze. Co za szczęśliwe zakończenie dla tej pary.

Zobacz film o parze poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.