Pies, który był zagubiony przez lata, ma najsłodszą reakcję na ponowne zobaczenie najlepszego przyjaciela

Pies, który był zagubiony przez lata, ma najsłodszą reakcję na ponowne zobaczenie najlepszego przyjaciela

Kiedy schronisko ratunkowe przyjmuje bezpańskiego psa, często nie ma pojęcia o historii zwierzęcia.

Wiele bezdomnych psów jest domniemanych, że zostały porzucone – ze względu na smutny fakt, że nawet w tym nowoczesnym wieku ludzie nadal decydują się porzucić swoje zwierzęta. Jeśli zwierzę nie zostało poddane mikrochipowaniu, następnym zadaniem schroniska jest upewnienie się, że zwierzę jest wygodne i ma wszelkie rany leczone, zanim będzie mogło przejść do adopcji.

Kiedy więc chudy, wątły pies z matowym futrem został przywieziony do schroniska ratunkowego na Ukrainie, pracownicy schroniska spojrzeli na jego żałosny stan i zdecydowali, że nie ma mowy, by miał właściciela. Ponieważ nie był czipowany, schronisko udostępniło zdjęcia psa w Internecie w nadziei, że zostanie adoptowany – ale po opublikowaniu zdjęć stało się coś innego!
Dwa lata po tym, jak jej pooch zaginął, kobieta zgłosiła się i twierdziła, że pies jest jej własnością – a para skończyła się emocjonalnym ponownym spotkaniem.

Wzruszające wideo zostało udostępnione na stronie schroniska na Facebooku i jest wystarczająco słodkie, aby stopić nawet najzimniejsze serca.

Facebook

Źródło:
Facebook

Moc mediów społecznościowych uderzyła ponownie, gdy ukraińskie centrum ratunkowe udostępniło zdjęcia niebieskookiego niechlujnego psa na swojej stronie na Facebooku.

W ciągu kilku godzin post został udostępniony przez setki ludzi na całym świecie. Pomimo tego, że jest w złym stanie, ludzie zakochali się w miłych oczach psa, a ludzie dzielili się postem w nadziei, że ktoś zobaczy ten post i przyjmie słodkiego szczeniaka.

Dwa dni po zamieszczeniu uroczych snapów, schronisko otrzymało zaskakującą wiadomość od kobiety, która twierdziła, że jej pies został skradziony z jej podwórka w 2017 roku.

Kobieta wyjaśniła, że pies na zdjęciach wyglądał niezwykle podobnie do jej starego psa, a po tym, jak jej siostra przesłała apel o adopcję, kobieta była zdecydowana zobaczyć psa dla siebie.
“Szukała swojego psa przez dwa lata,” Galina Lekunova, która pracuje w schronisku, powiedziała The Dodo. Ale czy to może być on?”
Facebook

Źródło:
Facebook
Mimo że teraz mieszka w Australii, kobieta chciała jak najszybciej odwiedzić swojego psa, więc następnego dnia spotkali się po raz pierwszy od dwóch lat – i od razu było wiadomo, że para z pewnością ma swoją historię.

Gdy tylko widzi swoją dawną właścicielkę, ogon małego psa macha tak mocno, że całe jego ciało się porusza.

Natychmiast podskakuje, by położyć przednie łapki na ramionach swojej właścicielki, jakby chciał powiedzieć: “Tęskniłem za tobą, mamo”
Facebook

Źródło:
Facebook
Schronisko ratunkowe uchwyciło emocjonalne wideo pokazujące ponowne spotkanie pary i podzieliło się nim na swojej stronie na Facebooku z podpisem:
“Fantastyczny poniedziałek!
Łzy radości od rana! Nasz nieszczęsny niebieskooki alabaj znalazł byłych właścicieli! Okazuje się, że gość został skradziony z podwórka dwa lata temu. Przez cały czas właściciele szukali go, zamieszczając zdjęcia w grupach. A tu proszę – cud. Dzięki Waszym repostom pieska zobaczył przyjaciel rodziny mieszkający aż w Australii!!! Zadzwonił do właścicieli, a ci przyjechali po swój skarb!”
Facebook

Źródło:
Facebook
Schronisko zakończyło swoją wiadomość mówiąc:
“Teraz Lordic będzie miał się dobrze!
Cóż, dziękujemy wszystkim, którzy repostowali, bo to dzięki Wam udało się uratować życie psa, a właścicielom przywrócić spokój duszy!”

Co za piękne ponowne spotkanie! Obejrzyj wzruszające wideo poniżej.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.