Pies kradnie sztuczne zęby ze stołu i nosi je dumnie po domu

Pies kradnie sztuczne zęby ze stołu i nosi je dumnie po domu

Psy są zawsze przezabawne.

Po prostu będąc swoimi normalnymi jaźniami, zawsze rozśmieszają nas, ludzi. Czasami wydaje się nawet, że zdają sobie sprawę z tego, co robią. I jeden pies o pseudonimie Toothy Thomas wydaje się należeć do tej kategorii.

YouTube

Źródło:
YouTube

Poznajcie Thomasa, inaczej znanego jako Toothy Thomas.

Ten maluch z Michigan zyskał sławę, gdy jego właściciel, Ben Campbell, zamieścił na YouTube zabawny filmik ze swoim pupilem.

Ben, który pracuje jako psycholog, kupił parę fałszywych zębów dla żartu, aby zapewnić sobie kilka śmiechów podczas pandemii. Jednak jego mały żart skończył się lepiej niż kiedykolwiek mógł sobie wyobrazić.

YouTube

Źródło:
YouTube

Film, który ma już ponad dwa miliony wyświetleń, pokazuje reakcję Bena, gdy natrafia na Thomasa wyglądającego absolutnie przezabawnie.

Ben bez zastanowienia zostawił swoje zęby dla żartu na stole. Ale jego zabawny piesek podniósł zęby do ust i jakoś udało mu się skończyć nosząc je samemu!

Skąd wiedział jak to zrobić?

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Ben śmieje się tak bardzo, że ledwo może mówić, gdy podchodzi do Thomasa podczas filmowania.

Stara się zrobić dobre ujęcie Thomasa, ale mały piesek jest dość zamierzony, aby pozostać daleko z tyłu od zasięgu, na wypadek gdyby Ben próbował zepsuć mu zabawę.

YouTube

Źródło:
YouTube

Jeszcze bardziej przezabawne jest to, że Thomas wyraźnie nie rozumie, co jest takie zabawne. W jego głowie jest to po prostu normalny psi dzień dla niego. Po prostu trzyma coś w ustach, jak zawsze, prawda?

Wygląda na uroczo zdezorientowanego, gdy jego właścicielka mówi między śmiechem: “Thomas, co ty robisz?”

W odpowiedzi Thomas po prostu wpatruje się w swoją właścicielkę ze swoim szerokim zębatym uśmiechem, a dla nikogo z nas nie jest możliwe zachowanie prostej twarzy.

YouTube

Źródło:
YouTube

Thomas może być zdezorientowany, ale jest jedna rzecz, której nauczył się z poprzednich doświadczeń.

Czasami może wziąć do ust coś, czego nie powinien mieć. Coś, co jego właściciel próbuje mu zdjąć.

Ale dziś tak nie będzie.

YouTube Screenshot

Źródło:
YouTube Screenshot

Determinacja Thomasa, by trzymać się swojego nowego zestawu perłowych zębów, gdy próbuje unikać Bena, sprawia, że ten filmik jest prawdopodobnie jeszcze zabawniejszy.

Oglądaliśmy ten film na powtórce i po prostu nie przestaje być zabawny!

View this post on Instagram

Cieszymy się, że Ben postanowił podzielić się tym ze światem – naprawdę nie sposób się nie uśmiechnąć, patrząc na biegającego Toothy Thomasa.

Zobaczcie ten głupi filmik sami poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

(