Pies jest uratowany i próbują umyć jej brwi, ale zdają sobie sprawę, że są naturalne –

Pies jest uratowany i próbują umyć jej brwi, ale zdają sobie sprawę, że są naturalne –

Frida to imię tego wyjątkowego małego psa, który ma, w ramach swojego wyglądu, najdoskonalsze brwi, jakie mogą istnieć. Tylko w salonie piękności można by naśladować linie, które biegną przez środek czoła kła.

Historia tego małego pieska zaczyna się, gdy została uratowana z ulicy, by trafić do schroniska, które dałoby jej szansę na adopcję. Jak zwykle, ośrodek dba o nowo przybyłych na wiele sposobów.

Po wstępnym przeglądzie kania zaczęła być pielęgnowana, szczególnie w okolicy nad oczami. Wolontariusze uważali, że idealne linie, które zostały zwizualizowane, były wynikiem negatywnego umysłu, który chciał, aby Frida wyglądała inaczej.

brovisvoi

Szczeniak, który został znaleziony błąkający się po ulicach Bracka, ma charakterystyczne brwi jako znak genetyczny po rodzicach. to nie były ślady po kredkach!

brovisvoi

“Jego brwi to znaki rodne mamy lub taty. Skóra w miejscu gdzie są brwi jest ciemniejsza niż gdziekolwiek indziej. Więc natura zadecydowała.” wspomina Oksana, która jest przybraną matką Fridy.

brovisvoi

Imię Frida zostało umieszczone w centrum na cześć znanej artystki Fridy Kalho, która była znana ze swojego szczególnego sposobu stosowania makijażu. Jednak to, co dopełnia tego pięknego kła, to jej sposób bycia.

brovisvoi

“Zobaczyłam ją na zdjęciu na stronie internetowej schroniska i zakochałam się. Wiele osób dzwoniło, żeby ją odebrać, ale jak ją zobaczyli, to odmówili.” powiedziała Oksana lokalnym mediom. Adopcja psa jest często trudna.

brovisvoi

Kobieta wspomina, że gdy ją zobaczyła, miała tak wielkie emocje, że nie mogła uwierzyć, że moment jej adopcji był prawdziwy. W tym samym czasie postanowiła nadać jej imię Frida. Choć na początku psina była nieco przestraszona, stopniowo nabierała pewności siebie.

brovisvoi

Oksana zabrała ją do weterynarza, gdzie otrzymała wszystkie potrzebne informacjeotrzymała wszystkie niezbędne zabiegi, aby poprawić jej stan zdrowia. Naprawdę miło jest wiedzieć, że istnieją istoty ludzkie potrafiące traktować zwierzę jak jednego z członków rodziny.

brovisvoi

“Jest darem losu, inteligentna, kochająca i kocha dzieci. Patrzę na nią i zawsze się uśmiecham. Mam szczęście, że mam najlepszego psa na świecie” tak Oksana podsumowuje swoje nowe doświadczenie w adopcji psów.