Pies adoptuje bezmateczne kocię i opiekuje się nim, aż stanie się dorosłe –

Pies adoptuje bezmateczne kocię i opiekuje się nim, aż stanie się dorosłe –

Negatywną praktyką jest pozostawianie zwierząt na pastwę losu, gdy nie można się nimi zaopiekować. Przez to różne gatunki zwierząt domowych znalazły się w negatywnych warunkach, jak w przypadku kilkudniowego kotka, który został pozostawiony pod opieką sprytnego psiarza.

Mały kotek wydawał dźwięki, aby ktoś się nim zajął. Ponieważ w gospodarstwie był pies o przenikliwym słuchu, natychmiast udał się przed kotkę, aby dać jej schronienie.

Kociak stopniowo zdobywał przestrzeń na farmie, do tego stopnia, że zaprzyjaźnił się z Paxtonem, 12-letnim psem, który mieszka w nowym domu Polly i który stał się wspaniałym ojcem zastępczym.

Morgan, który jest właścicielem gospodarstwa, jest bardzo czuły wobec zwierząt. Dla niej, jej zwierzęta są członkami rodziny, więc przyjęcie innego sposobu życia nie było w planie. Właścicielka tak opisuje swoje spotkanie z kociakiem.

“Próbowaliśmy ją zawołać, ale nie mogliśmy jej znaleźć w grubej warstwie drzew za naszym gospodarstwem. Zabraliśmy jednego z naszych dużych zwierząt do miejsca, gdzie była, a on od razu ją wyczuł. Była w małym pniaku drzewa” morgan powiedział.

“Kiedy zrobiło się ciemno, zdenerwowaliśmy się o nią, ponieważ mieszkamy na farmie, gdzie lisy przychodzą dużo. Wyszedłem więc i przyniosłem ją do środka” Morgan wspomniał.

Od tego momentu Paxton podszedł do kotki i zaczął ją lizać i przytulać. Od tego momentu stali się nierozłączni. Polly stała się dorosła, Paxton ma 13 lat i ich więź jest bardzo silna.