Piękny kot błaga o czułość w Centrum Adopcyjnym, Rodzina porzuca wszystko, by dać mu całe życie miłości ❤🐱

Piękna starsza kotka błagała o czułość w centrum adopcyjnym. Pewna rodzina porzuciła wszystko, by zapewnić jej komfort i miłość na całe życie.

cat different eye colors


Tassy the catHomeward Bound Cat Adoptions

Tassy, kotka, miała 18 lat, kiedy została oddana do Homeward Bound Cat Adoptions. “Powiedziano nam, że po dziewięciu latach spędzonych z dwoma małymi psami (w jej poprzednim domu), nieustannie chciały się z nią bawić, ale nie cieszyła się już ich energiczną osobowością i zaczęła uciekać od nich ze strachu” – Kimberly Wade z Homeward Bound Cat Adoptions podzieliła się z Love Meow.

Ma parę wspaniałych oczu, jedno bursztynowe i jedno żółte. “Ma 18 lat i wiedzieliśmy, że nie poradziłaby sobie w schronisku, nawet takim małym, bezklatkowym jak nasze.”

.
beautiful different colored eyed cat


Ma 18 lat i dwoje różnokolorowych oczuHomeward Bound Cat Adoptions

Zaaklimatyzowała się w pokoju z innymi kotami, ale pragnęła towarzystwa człowieka. “Była bardzo czuła i chciała poświęcić całą swoją uwagę każdemu, kto przyszedł ją odwiedzić. Świergotała przy drzwiach, gdy podawano obiad.”

Tassy jak najlepiej wykorzystała swój czas w ośrodku, uruchamiając swój mruczący silnik bez przerwy i szukając uwagi i czasu na kolanach od personelu i wolontariuszy. Była kochana na wskroś, nawet z okazjonalnym surowym wyrazem twarzy.

.
fluffy cat tree


Jest bardzo czuła, nawet gdy wygląda bardzo poważnieErica via Homeward Bound Cat Adoptions

“Błaga o uwagę. Mruczy non stop, dużo drzemie i jest bardzo łagodna. (Jak na kochającego kota, który po prostu chce być w pobliżu ludzi), wiedzieliśmy, że im dłużej pozostanie w schronisku, tym większa szansa, że jej stan się pogorszy.”

Obmyślili plan, aby Tassy jak najszybciej wróciła do kochającego domu. “Nie mamy pojęcia, ile czasu jej zostało – mogą to być miesiące lub lata. Potrzebowała prawdziwego bohatera.”

.
piękne kocie oczy


Tassy pragnęła uwagi każdego, kto przyszedł ją odwiedzićHomeward Bound Cat Adoptions

Pierwszy post o Tassy spotkał się z niewielkim zainteresowaniem, ale kolejny przyciągnął uwagę tysięcy osób w mediach społecznościowych, gdy ludzie zaczęli się nim dzielić i wchodzić z nim w interakcje.

Zaczęły napływać zapytania o Tassy, z których jedno pochodziło od Sofii.

adopcja kota ze schroniska


Sofia i TassyHomeward Bound Cat Adoptions

Sofia zakochała się po uszy w starszej kotce i skontaktowała się ze schroniskiem tego samego dnia, w którym ukazał się post. Kiedy otrzymała zgodę na spotkanie, rzuciła wszystko i ruszyła w drogę z córką, aby zobaczyć Tassy.

“Przyszła do centrum adopcyjnego około godzinę później, z nosidełkiem w ręku, spodziewając się, że na 100% zabierze Tassy do domu.”

.
sweet senior cat hugs


Tassy pochyliła się do Sofii, by się przytulićHomeward Bound Cat Adoptions

W chwili, gdy Tassy zauważyła rodzinę, włączyła swój mruczący silnik, podniosła się z wygodnego snu i zeszła z kociego drzewka.

Pochyliła się do Sofii po pieszczoty i wiła się w jej ramionach.

sweet senior lap cat


Mruczała jak burza, przytulając się do swojej nowej rodzinyHomeward Bound Cat Adoptions

Tassy spędziła trochę czasu z rodziną, chłonąc całą miłość od każdej osoby, natychmiast topiąc ich serca. Opuściła schronisko ze swoją rodziną na zawsze, spełniając swoje marzenie.

“Cieszymy się, że się udało, ponieważ słodka seniorka Tassy na to zasłużyła.”

.
shelter cat cuddles


Homeward Bound Cat Adoptions

Tassy pięknie zadomowiła się w nowym miejscu. Ma wiele wygodnych miejsc do wylegiwania się i mały domek dla kotów, gdzie wygląda przez okno i wygrzewa się w ciepłym słońcu.

happy fluffy cat


Tassy uwielbia swój koci dom z widokiem za oknemSofia via Homeward Bound Cat Adoptions

Ma dużą rodzinę, która opiekuje się nią przez cały dzień i noc, nigdy nie brakuje jej ani odrobiny miłości. “Ona radzi sobie niesamowicie. Najbardziej kochający żółwik” – napisała Sofia na Facebooku.

.
happy fluffy cat


Sofia via Homeward Bound Cat Adoptions

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na Homeward Bound Cat Adoptions na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot znajduje kogoś, kto mu pomoże po latach spędzonych na ulicy, jego oczy rozjaśniają się, a on rozkwita w prawdziwego króla