Peruwiańska kobieta przeprowadza się do Hiszpanii i podróżuje ze swoimi 9 zwierzętami domowymi w samolocie –

Peruwiańska kobieta przeprowadza się do Hiszpanii i podróżuje ze swoimi 9 zwierzętami domowymi w samolocie –

Liczba zwierząt pozostawionych w schroniskach rośnie z każdym dniem. Wymówki niektórych opiekunów podlegają zmiennym okolicznościom, które są typowe dla współczesnego społeczeństwa. Rozstania sentymentalne, przeprowadzki czy zmiany sytuacji ekonomicznej to najczęstsze z nich.

Zawsze jednak znajdą się osoby chętne do wprowadzenia zmian w tym świecie szarych emocji. Tak właśnie stało się na jednym z lotnisk, gdy obsługa zauważyła, że kobieta podróżuje z dziewięcioma zwierzętami domowymi.

Ana Claudia to imię głównej bohaterki tej wyjątkowej historii. Jest ona młodą kobietą, która w poszukiwaniu lepszych możliwości postanowiła przenieść się do innego kraju. Podjęła więc niezbędne przygotowania, by zostawić za sobą rodzinne Peru, zabierając jednak ze sobą towarzyszy życia.

Schronisko ” Lives Of 4 Paws “ przejrzał powyższą historię na mediach społecznościowych.“Wyprowadzam się z miasta i nie mogę zabrać ze sobą psa”, “Oddaję kota do adopcji, bo moje nowe mieszkanie nie akceptuje zwierząt domowych”, “Rozstałam się z partnerem i nie interesuje mnie już jego pies”, “Nie interesuje mnie jego pies”, “Nie interesuje mnie już jego pies”, “Nie interesuje mnie jego pies”“To najczęstsze wymówki, które pojawiają się na stronie, gdy osoba rezygnuje ze zwierząt domowych.

Chociaż rzeczywistość dla każdego jest inna i często nie każdy ma zasoby finansowe, aby pozwolić sobie na koszty transportu, zawsze jest coś, co można zrobić. Trzeba powiedzieć, że transport zwierząt domowych drogą lotniczą wiąże się ze sporymi kosztami.

Jednak dla Any Claudii kwestia pieniężna nie była istotna. To co było konieczne to zabranie tych zwierząt do Hiszpanii i tak też zrobiła. Na linii lotniczej Air Europa, zapewnili wszelkie wygody dla swoich futrzanych przyjaciół.

Schronisko skomentowało na swoich mediach społecznościowych: “Codziennie spotykamy się z różnego rodzaju wymówkami od ludzi chcących pozbyć się swoich zwierząt. Cóż, Ana Claudia wysłała swoje 7 kotów i 2 psy do Hiszpanii. To prawda: SIEDEM KOTÓW I DWA PSY do innego kraju! Linia lotnicza: AIR EUROPA”.

“Żółte pudełko i pomarańczowe pudełka były w klimatyzowanej piwnicy, z nadzorem przez cały lot, w tym komunikacją i zdjęciami dla Any podczas podróży. Czerwone torby znajdowały się wewnątrz kabiny z Aną” wspomniał schronisko gratulując linii lotniczej.

“Czy to jest łatwe, to nie jest łatwe! Kto kocha swoją rodzinę, nie zostawia jej za sobą. ZWIERZĘTA NIE SĄ JEDNORAZOWEGO UŻYTKU”, zawarł w publikacji ww hostel. Mimo, że zorganizowanie i przewiezienie swoich futrzanych przyjaciół nie było dla Any łatwe, udało się bez problemu dojechać i wylądować.

Istnieje wiele rodzajów miłości, ale miłość do naszych pupili jest wyjątkowa i nieporównywalna. A miłość tej kobiety do swoich pupili została zademonstrowana, do tego stopnia, że ludzie, którzy nie mają nic wspólnego ze zwierzętami domowymi.

Więź ze zwierzęciem domowym jest najczystszą i najprawdziwszą więzią, jaka może istnieć. Zwierzęta domowe są czymś więcej niż towarzyszami, są rodziną. Ta prawda bardzo utkwiła w pamięci Any Claudii i zrobiłaby wszystko jeszcze raz, gdyby przyszła jej kolej na powrót do Peru.