Perrito daje miłość i komfort wszystkim nowym zwierzętom, które pojawiają się w domu –

Perrito daje miłość i komfort wszystkim nowym zwierzętom, które pojawiają się w domu –

Sheryl Smith w swojej pracy jako ratownik zwierząt miała wiele wyjątkowych doświadczeń. Ale przy tej okazji coś byłoby zupełnie inne niż reszta jej wielu innych doświadczeń. Dowiedział się o istnieniu Shiro, psa bez zmysłu wzroku i słuchu, który przeszedł przez kilka domów.

Na szczęście jego życie zmieniło się całkowicie, gdy poznał życzliwą kobietę. Szczęśliwa dla niego Sheryl od ponad kilku lat daje mu dom, w którym może zamieszkać dając mu kolejną szansę na szczęście, kiedy nikt nie dałby za niego nic. Nie mógł więc trafić w lepsze ręce.

Sherio’s Shenanigans

Zanim Sheryl poznała Shiro, była już w dwóch schroniskach i około 12 domach zastępczych. I nie tylko to, ale była również adoptowana, ale bezskutecznie, ponieważ bardzo szybko został zwrócony do swojego schroniska.

Sherio’s Shenanigans

Sheryl zdecydowała się go adoptować, ze wszystkimi wyzwaniami i opieką, które się z tym wiązały, ale mimo wszystko chciała, żeby był częścią jej rodziny. Dzięki temu Shiro wiedziałby z pierwszej ręki, jakie to uczucie, nie tylko mieć dom, ale być kochanym i opiekować się na zawsze.

Sherio’s Shenanigans

Chociaż Sheryl miałaby zastrzeżenia, dlaczego inne domy oddałyby go, adoptowała Shiro w 2018 roku, chociaż powiedziała, że boi się podjąć decyzję, powiedziała: “Nie byliśmy przygotowani, aby zrobić to tak dobrze”.

Sherio’s Shenanigans

Powiedziała: “Do dziś skarży się w samochodzie, bo myśli, że został gdzieś zostawiony”. Jest to negatywne doświadczenie, z którym Shiro nadal będzie musiał sobie radzić, dopóki nie uświadomi sobie w końcu, że ma stały dom, co zajmie trochę czasu.

Sherio’s Shenanigans

Shiro wykazał szczególną sympatię dla innych zwierząt w potrzebie, skąd wiemy? Nie ma na to odpowiedzi, ale, co jest pewne, to fakt, że odkąd należy do tej rodziny, wykazuje szczególną sympatię do innych zwierząt w potrzebie, przynosi pocieszenie wszystkim innym uratowanym zwierzętom, to tak jakby czuł do nich empatię.

Po tym jak Sheryl uratowała Shiro, uratowała również ciężarnego szczeniaka. Nie była w stanie zaopiekować się szczeniakami, gdy przyszły na świat. Po urodzeniu, Shiro natychmiast podeszła do młodych i zaczęła je czyścić.

Sheryl opowiada jak zachowuje się Shiro w związku z przybyciem nowych osób: “Zrobił to z każdym ratunkiem, który dostaję. Po prostu cierpliwie siedzi z kotami / kociętami i wiąże się z nimi tak silnie, że ufają mu, zanim zaufają mi”.

Sherio’s Shenanigans

Niedawno do domu Sheryl trafił nowy kot o imieniu ‘Tiny Tolley’, niestety jego stan zdrowia nie był zbyt dobry. Zaczęto więc o nią dbać, aby mogła wrócić do zdrowia.

Była bardzo chuda, ale dzięki opiece, którą otrzymywała, zaczęła przybierać na wadze. Podczas gdy to się działo, Shiro nie oddalał się, zdawał się wyczuwać, że coś się dzieje i że jego obecność jest konieczna.

Sherio’s Shenanigans

Dopóki Tiny Tolley nie odzyskała pełnej sprawności, Shiro pozostał u jej boku. Zrozumienie zachowania psa jest dla Sherio zagadką, ale jest bardzo szczęśliwa, że on wreszcie czuje, że znalazł swoje miejsce.

Gdy Tiny Tolley będzie już całkowicie zdrowa, Sheryl zadba o to, by miała odpowiedni dom. Ze swojej strony Shiro bardzo poważnie potraktował swoją pracę wewnątrz domu, , aby nadal pocieszać wszystkie uratowane zwierzęta, aby nigdy nie czuły się tak, jak on często się czuł.

Sherio’s Shenanigans

Zakończyła tę odsłonę mówiąc: “Jej miłość i współczucie dla innych uratowanych są niesamowite”.