Perrita uśmiecha się do wszystkich spacerowiczów, którzy przechodzą przed jej balkonem –

Perrita uśmiecha się do wszystkich spacerowiczów, którzy przechodzą przed jej balkonem –

“Uroczy piesek na balkonie” – takie sformułowanie najczęściej pojawiało się w lokalnych mediach w mieście Gdańsk. To położenie geograficzne sprzyjające klimatowi i szczycące się wyjątkową dynamiką turystyczną, poddało się u stóp psów z najcieplejszym uśmiechem.

Milka to imię małego pieska, który miał swoje chwile sławydzięki publikacjom na portalach społecznościowych większości turystów, którzy przechodzą obok ulicy, na której znajduje się balkon, gdzie kły pozują do obiektywu.

Słodki placek na balkonie

Powyższy adres znajduje się na rogu ulic Politechnicznej i Bohaterów Getta Warszawskiego, a ruch jest bardzo płynny. Milka jest właścicielką tego miejsca bez wątpienia i wydaje się, że lubi to robić.

Słodki placek na balkonie

Milka ma około siedmiu lat, cieszy się doskonałym zdrowiem. To sugeruje, że nadal będzie rozdawać swoje emblematyczne pozdrowienia dla polskiego miasta.

Słodki placek na balkonie

Golden Retriever ma ponad 7000 zwolenników, którzy lubią jej balkonowe zdjęcia, które zostały opublikowane na profilu na Facebooku i stronie internetowej Top-Rated. Bez wątpienia odniesienie do elegancji.

Słodki placek na balkonie

Ten typ rasy psów jest bardzo kochany i zwykle mają one osobowość, która wyraża tylko czułość. Z tego powodu nie jest zaskakujące, że jest używany jako idealne zwierzę do terapii emocjonalnej.

Na razie Milka nadal będzie witać obcych i gości ze swojego balkonu, dbając o to, by mieli dobre wrażenie o jej pięknym mieście. Niezapomniany romans z psami.