Para znajduje nowo narodzoną wiewiórkę i postanawia zaopiekować się nią jak własną –

Para znajduje nowo narodzoną wiewiórkę i postanawia zaopiekować się nią jak własną –

W wieczór powrotu do domu, kochający zwierzęta mężczyzna odkrył, że w jego własnym łóżku znajduje się gniazdo wiewiórek. Widocznie ten instynktownie mądry gryzoń uznał, że jego młode będą miały dobre miejsce do dorastania.

Wspomniane łóżko było pełne naturalnych elementów, które matka wiewiórka pozyskała do swojego gniazda. Podobno, gdy mężczyzna znalazł dwóch młodych, matka obojga wyszła po inne rzeczy, by lepiej schronić noworodki.

Ponieważ nie mógł uwierzyć swoim oczom, człowiek ten zadzwonił do swojej żony, aby zdecydować, co zrobić z dwoma młodymi, ponieważ matka obu była zajęta czymś innym i nie wróciła. Gdy czekali, jedno z młodych straciło życie.

To był imponujący obraz, który docenili obaj, z jednej strony cielę chcące żyć, a z drugiej cielę, które straciło życie. A to wszystko zostało pokazane pośród wysiłków, jakie matka wiewiórka włożyła w budowę gniazda.

Christina i Michael to imiona wyjątkowych istot ludzkich, które postanowiły zabrać do weterynarza dziewczynkę, która wyszła z życiem. Oczywiste było, że ten mały gryzoń nie poradzi sobie sam.

Wyjątkowa para postanowiła adoptować małą wiewiórkę. Aby się nią zająć, trzeba było ustalić, jaką opiekę otrzyma noworodek.

Calineczka to imię, które para postanowiła nadać wiewiórce, honorując jej rozmiar. Podczas procesu opieki nad wiewiórką natknęli się na pomysł, że noworodek myśli, że jest innym zwierzęciem.

“Nie wiem, za co on się uważa, ale na pewno uważa, że nie jest wiewiórką”cristián powiedział jednemu z mediów. Dzieje się tak dlatego, że ma bardzo specyficzne zachowanie.

Ponieważ początki były naprawdę trudne, ta wiewiórka ma wyjątkowe zachowania. Pokarmy, które preferuje to słodki groszek, rukola i awokado. Calineczka nie jest zainteresowana wychodzeniem na zewnątrz, nie lubi zimna i nie lubi interakcji z innymi wiewiórkami.

Jej trudny start w życiu sprawił, że nie potrafi wejść w interakcję z innymi wiewiórkami. Najwyraźniej nie jest też zbyt zainteresowana posiadaniem dzikich zwierząt. Była karmiona butelką i nie jest zbyt zainteresowana skakaniem, bieganiem czy wspinaniem się na wolności, preferując inne aktywności, takie jak spacer czy siedzenie w domu jej ludzkich rodziców.

Christina i Michael próbowała wchodzić w interakcje z innymi wiewiórkami, ale nie wykazywała zainteresowania interakcją z nimi. Widać było, że nie chce mieć nic wspólnego z wiewiórkami i bardzo dobrze czuje się w swoim domu. Wykazuje dyskomfort tylko wtedy, gdy włączony jest odkurzacz.

Calineczka jest całkowicie domową wiewiórką. Lubi spać obok swojego przybranego ojca.

Spędzanie czasu z ukochanymi rodzicami jest więcej niż wystarczające, aby rozjaśnić każdy dzień jego życia. Dla Christiny i Michaela pojawienie się Calineczki pewnego wieczoru nad ich łóżkiem zmieni ich życie na lepsze.