Para pyta schroniska, który kot potrzebuje odpoczynku od boksu. Kot z ‘zjawiskową maską’ wskakuje na szansę! 🐱✨

Pewna para poprosiła schronisko o kota, który potrzebował odpoczynku od hodowli. Kot z “efektowną maską” skorzystał z okazji.

tuxedo cat mask


CatmanJennifer

Jennifer i Mike byli na dwutygodniowych wakacjach w swoim rodzinnym mieście i postanowili odwiedzić lokalne schronisko dla zwierząt, Exploits Valley SPCA.

Jako wolontariusze zapytali, który kot potrzebuje przerwy, aby uciec z budy i zaoferowali tymczasowy dom zastępczy. Pracownicy schroniska natychmiast pomyśleli o smokingu o imieniu Catman, który od tygodni mieszkał w swojej klatce, ponieważ nie przepadał za innymi kotami. “Został znaleziony jako bezpański”, schronisko podzieliło się z Love Meow.

Kilka tygodni temu kot był widziany na ulicach podczas kilku mroźnych nocy. Dobry Samarytanin uratował go, a ich dzieci czule nazwały go Catman.

.
tuxedo cat mask


Przybył do schroniska jako bezpańskiExploits Valley SPCA

Nikt nie zgłosił się po kota, więc został wystawiony do adopcji. “Jest najsłodszym facetem i uwielbia rozmawiać z tobą swoim małym miauczeniem. Jest dużym kotem o malutkim głosie. Jest niezwykle kochany.”

Z powodu swojej niechęci do innych kotów, musiał spędzać czas w budce w schronisku. Kiedy para dowiedziała się o jego sytuacji, zaproponowała, że go przygarnie i da mu zasłużony odpoczynek w wygodnym domu.

shelter cat tuxedo


Przebywał w hodowli, ponieważ nie przepadał za innymi kotamiExploits Valley SPCA

Pracownicy schroniska wysłali Catmana z parą tego popołudnia i pomyśleli: “Gdyby tylko mógł zostać adoptowany, zanim będzie musiał wrócić.”

Catman wszedł do domu, jakby był właścicielem tego miejsca. Jego pewność siebie była niezrównana, gdy tylko wyszedł z transportera. Po zwiedzeniu swojej nowej przestrzeni, otarł się o parę, aby “podziękować” im za zakwaterowanie.

cat round face foster home


Catman od razu poczuł się jak w domu w rodzinie zastępczejJennifer

Nie trwało długo, zanim Catman poczuł się jak w swoim żywiole, jako szef swojej domeny.

“Był tu tylko może trzy godziny, kiedy wczołgał się w moje ramiona. Kiedy wtulił się we mnie i zaczął robić “ciasteczka” na moim ramieniu, wiedziałam, że jest kimś wyjątkowym” – powiedziała Jennifer.

kot przytulający człowieka


W ciągu kilku godzin przytulił się do swojej przybranej mamyJennifer

Para obserwowała, jak Catman rozkwita na ich oczach, gdy jego słodka i urocza osobowość lśniła.

“Jego maniery są nienaganne – jest entuzjastą drapaka, zostawia meble w spokoju i jest miłośnikiem kuwety. Ponadto jest świeżo wykastrowany, co czyni go idealnym dżentelmenem.”

.
cuddly cat tuxedo


Jennifer

“Uwielbia wylegiwać się i rozciągać, gdy drzemie. Jest równie elegancki, co słodki.”

Najbardziej zauważalną cechą Catmana jest jego zamiłowanie do przytulania. Podchodzi do swoich przybranych rodziców, gdy siedzą na kanapie i ociera się o ich policzki, aż wygodnie się na nich ułoży.

cuddle bug cat attention


Jest przytulankąJennifer

“Jest przytulanką. Czasami nie może podejść wystarczająco blisko. Jest jak wielki pluszowy miś” – powiedziała Jennifer dla Love Meow.

Jennifer obudziła się z najsłodszymi porannymi pozdrowieniami od Catmana. Położył się na niej z łapami łopoczącymi na jej poduszce, szepcząc jej do ucha mruczenie.

kot rano budzi się


Jennifer

Catman jest skradaczem serc ze swoją kombinacją przytulania i robienia ciastek.

Para zakochała się w Catmanie (kot solo). Ponieważ mają w domu dwa koty, nie mogli go adoptować. Ich misją było znalezienie mu domu na zawsze przed ich wyjazdem, aby nie musiał wracać do życia w klatce w schronisku.

cat adorable tree


Jennifer

Podzielili się w sieci informacjami o czasie spędzonym z Catmanem i o tym, jak rozkwitł od momentu przybycia. Trzymali kciuki, mając nadzieję, że idealna rodzina wkrótce go znajdzie.

Kilka dni później para obudziła się z najlepszą wiadomością, która sprawiła, że ich wakacje.

cat cuddle bug kneading


Jennifer

“Catman jest adoptowany! (Jego nowa rodzina) odbiera go jutro”, Jennifer podzieliła się z Love Meow w aktualizacji.

Para jest podekscytowana Catmanem i jego nową przygodą. Przytulają go dziś mocniej. Świadomość, że trafi do kochającego domu, sprawia, że wszystko jest tego warte.

kot z idealną maską


Jennifer

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej od Exploits Valley SPCA na Facebooku.

Powiązana historia: Para poszła do schroniska tylko po to, by “popatrzeć” na kota z ogromnymi policzkami, a okazało się, że to znacznie więcej

>