Para Jechała do Schroniska Po Jednego Kota, Ale Skończyło się na Przekonaniu Ich do Dwojga Więcej z Tego Samego Pomieszczenia! 😻💕🐾

Para pojechała do schroniska dla zwierząt po jednego kota, ale ostatecznie została przekonana przez dwa kolejne z tego samego pokoju.

koty adoptowały parę


Tara i Steve

Dwa tygodnie temu Tara i Steve udali się do schroniska dla zwierząt, spodziewając się adoptować kota. Nie wiedzieli, co ich czeka.

Podróż do adopcji rozpoczęła się siedem miesięcy temu, kiedy stracili swojego ukochanego 18-letniego brązowego pręgusa, Jacksona. Ze złamanym sercem wracali do domu bez ciepłego powitania i towarzystwa, które kiedyś wypełniało tę przestrzeń.

“Nie wiedziałem, kiedy będziemy gotowi (do ponownej adopcji), ale wiedziałem, że będziemy. Dać dom innemu bezpańskiemu dziecku byłoby idealnym uhonorowaniem pamięci naszego chłopca” – powiedziała Tara w wywiadzie dla Love Meow.

.
tabby cat shelter


ShadowExploitsValleySPCA

Po świętach Bożego Narodzenia Tara i Steve natknęli się na post Exploits Valley SPCA o pręgowanym kocie o imieniu Shadow. “Od razu wiedziałam, że jest nasz. Delikatnie przypominał mi też naszego Jacksona i po prostu się zakochaliśmy.”

Kilka dni po złożeniu wniosku otrzymali telefon ze schroniska, aby umówić się na spotkanie. Podekscytowana para przygotowała wszystko, od transportera po zapasy i jedzenie. Podczas ich podróży do schroniska, pomysł adopcji dwóch kotów został luźno zasugerowany.

para spotyka schronisko dla kotów


Shadow spotkał Tarę i Steve’a w schroniskuTara i Steve

Przyjechali 45 minut przed otwarciem schroniska. Po wejściu do środka, choć Tara starała się ukryć swoje podekscytowanie, była całkowicie oszołomiona na myśl o kocie.

“Gdy tylko go zobaczyliśmy, wiedzieliśmy, że nasze przeczucie było trafne. To było prawie tak, jakby on też to zrobił. Dwie sekundy przebywania z nim i wiedzieliśmy, że wraca z nami do domu.”

Właśnie wtedy, gdy para myślała, że “misja zakończona”, ich plany zaczęły się “zmieniać.”

.
cat snuggly hugs


Poco wtopił się w Tarę w schroniskuTara i Steve

Kiedy wspomnieli o możliwości zakupu drugiego kota, Sarah ze schroniska pokazała im biało-brązowego chłopca o imieniu Poco, który cały czas miał na nich oko.

W chwili, gdy Tara trzymała go w ramionach, Poco wtulił się w jej podbródek i zamienił w mruczącą kałużę. “On jest jak kit. Chce się tylko przytulać, kochać cię i mruczeć.”

Wtedy ich wzrok przykuł trzeci kot o imieniu Pony, pulchny pręgusek o wspaniałych oznaczeniach.

tabby cat cute


PonyExploitsValleySPCA

Jakby Pony nie chciał być pominięty, entuzjastycznie ocierał się o Tarę i Steve’a, rozmawiając z nimi. Zanim zdążyli zdecydować się na drugiego kota, były już trzy.

Kiedy para rozważała swoje opcje, koty zaprezentowały najlepszy występ “adoptuj mnie” w historii. “To było tak, jakby miały spotkanie grupowe poprzedniej nocy, na którym przygotowały się z wyprzedzeniem, jak skłonić nas do adopcji wszystkich trzech.”

cats waiting in kitchen


Zostały adoptowane razem i otrzymały imiona Flynn, Riggs i Chirp (od lewej do prawej)Tara i Steve

Tara i Steve rozpoczęli swój dzień spodziewając się adopcji jednego kota, ale wszystko potoczyło się bardzo szybko. Ich gospodarstwo domowe powiększyło się z dwóch do pięciu kotów za jednym zamachem.

Pięciogodzinna podróż do domu była spokojna, a Pony od czasu do czasu domagał się trzymania za rękę. Po gorączkowych pierwszych dwóch dniach, dom był w pełni wyposażony dla trójki nowych futrzaków, teraz przemianowanych na Chirp, Flynn i Riggs.

śpiące koty przyjaciele


Flynn i Riggs są najlepszymi przyjaciółmiTara i Steve

“Świetnie się razem dogadują. Flynn i Riggs są najlepszymi kumplami.”

Chirp, który pochodził z niezbyt idealnej sytuacji, potrzebował dodatkowego zapewnienia od swoich rodziców, że jest kochany i bezpieczny. “Każdego dnia widzimy, że zaczyna to do nas docierać. Jest bardzo zabawny do oglądania, kiedy jest w pełnym trybie zabawy.”

sweet sleeping cat


Chirp potrzebował dodatkowej TLCTara i Steve

Dla Chirpa czas karmienia stał się wyścigiem o miano najszybszego. Gdy tylko usłyszy, że szafka jest otwarta, w mgnieniu oka leci do kuchni, świergocząc na swoich ludzi, by się pospieszyli.

“Flynn mruczy, gdy tylko go dotkniesz i nie może się nacieszyć zakopywaniem się w przestrzeni między twoim ramieniem a szyją.”

.
cats supervising helper


Chirp – dystyngowany kanapowiec i Flynn – pomocnik w praniuTara i Steve

“Riggs to flopper. Jest spokojny i wyluzowany i z radością czeka, aż jego bracia zostaną nakarmieni przed nim” – powiedziała Tara.

“Jesteśmy bardzo zakochani w całej tej trójce i naprawdę czujemy, że wszyscy jesteśmy sobie przeznaczeni.”

.
sweet snuggly tabby cat


Riggs to przytulankaTara i Steve

“Nasz dom w końcu znów czuje się jak dom, a nasz duch został podniesiony na duchu. Jackson nigdy nie zostanie zastąpiony, ale byłby szczęśliwy, wiedząc, że jego ludzie są pod opieką, a jego dom jest nadal wypełniony miłością i szczęściem.”

.
memory tabby cat


JacksonTara i Steve

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na Exploits Valley SPCA na Facebooku i ich kanale YouTube @BirdieWorld382.

Powiązana historia: Mężczyznę przyciąga kot, który czekał na ratunek prawie 800 dni, odkąd był tylko kocięciem