Para adoptuje szczeniaka, który chodził po plaży błagając gości o dom –

Para adoptuje szczeniaka, który chodził po plaży błagając gości o dom –

Malevo codziennie przychodził na plażę, aby wejść w interakcję z ludźmi w poszukiwaniu sympatii. Bezpańskie zwierzęta są przyzwyczajone do wszelkiego rodzaju negatywnego traktowania ze strony człowieka, gdy szukają jedzenia czy dachu nad głową.

Ale kiedy znajdą się w środowisku, w którym mogą cieszyć się uczuciem i uwagą, zamierzają pozostać w tym miejscu przez długi czas. Problemem Malevo jest to, że na plaży znajdują się tylko chwilowi goście.

Pablo Bonnet

Jedną z osób, która widziała Malevo na plaży podchodzącego do ludzi po czułości był influencer Pablo Bonnet. Ten twórca treści postanowił wrzucić na wspomniany portal społecznościowy zdjęcia kła szukającego uczucia.

Pablo Bonnet

Malevo był dobrze znany w okolicy, ponieważ uczynił plażę swoim domem. Niektórzy zwiedzający wchodzili w interakcję z psem i dostrzegali, że charakter kła jest bardzo sympatyczny. W przypadku dzieci zwierzę było naprawdę wyjątkowe.

Paul Bonnet

Pablo i jego żona od jakiegoś czasu myśleli o adopcji szczeniaka. Przyszło im więc do głowy, że zamiast iść do schroniska lepiej będzie adoptować psa, który naprawdę tego potrzebuje, tak jak sympatyczny Malevo. Reszta to już historia.

Pablo Bonnet
Pablo Bonnet

“Teraz już nie szuka rodziny, bo już ją ma“, wspomniał mężczyzna za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych. Szczęśliwe historie są naprawdę warte opowiedzenia. Malevo przeszedł od spania w ciepłym piasku do odpoczynku pod dachem w towarzystwie rodziny.

Pablo Bonnet

Podjęcie decyzji o poprawie jakości życia Malevo, który zawsze chodził po plaży, będzie miało szczególne uznanie miłośników zwierząt. Oni z kolei powinni wiedzieć, że Pablo wciąż zabiera Malevo na meksykańskie wybrzeża.