Panna Młoda mówi niewidomemu Panu Młodemu “Poczuj moją suknię” przy ołtarzu, sprawiając, że płacze, gdy jej dotyka

Panna Młoda mówi niewidomemu Panu Młodemu “Poczuj moją suknię” przy ołtarzu, sprawiając, że płacze, gdy jej dotyka

Prawdziwa miłość nie zna granic. Nie jest to bardziej widoczne, gdy jeden partner wychodzi z drogi, aby spełnić potrzeby drugiego. Dla pewnej pary, ich wyraz miłości nie był tylko czymś, co ludzie mogli zobaczyć; to było takie, które można było poczuć.

Pexels

Źródło
Pexels

Kelly Anne i Anthony Ferraro poznali się dzięki grupie przyjaciół w New Jersey.

View this post on Instagram

A post shared by Anthony S. Ferraro (@asfvision)

Po tym jak się poznali, ta dwójka postanowiła pójść na randkę. Choć moglibyśmy powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, to jednak byłoby to dokładnie być prawdą. Anthony jest niewidomy, a dla Kelly Anne to wcale nie był deal-breaker – to była dla niej okazja do bycia kreatywną!

“Ona na to: ‘Cóż, nie możesz mnie zobaczyć, więc muszę nosić coś, co jest miłe w dotyku’ Nikt nie pomyślał, żeby to zrobić, jak nigdy” – powiedział Anthony Ferraro.

Kelly Anne postanawia założyć aksamitną sukienkę na ich pierwszą randkę, ponieważ była miła w dotyku.

View this post on Instagram

A post shared by Kelly Anne🌎Walborn Ferraro (@kellaferr24)

Gdy powiedziała o tym swojej siostrze, ta się roześmiała!

“Pamiętam, jak moja siostra się ze mnie śmiała, bo byłam jak ‘Założę aksamitną sukienkę, żeby mógł ją poczuć’ Ona była jak, ‘To jest takie korne, on właściwie nie będzie czuł twojej sukienki tylko dlatego, że jest niewidomy.’ Ja na to: ‘Nie, on może, nie wiesz'”, powiedziała Kelly Ferraro. “Potem skończyło się to czymś, co było dla niego tak ważne”

Dla pary był to definiujący moment w ich związku. Od tego momentu oboje byli nierozłączni. Kiedy podróżowali razem, Kelly opisywała krajobraz z niesamowitymi szczegółami, aby Anthony mógł doświadczyć go na swój sposób. Jak powiedział Anthony, dosłownie stała się jego oczami na świat.

Pexels

Źródło
Pexels

Jak to bywa, ich miłość postępowała do punktu, w którym chcieli się pobrać.

View this post on Instagram

A post shared by Kelly Anne🌎Walborn Ferraro (@kellaferr24)

Dzień nadszedł i Kelly nie chciała po prostu zrobić tradycyjnej białej sukni, którą nosiła większość narzeczonych. Zamiast tego chciała odrzucić powrót do ich pierwszej randki. Kelly miała pomysł, który miał sprawić, że ten dzień będzie 1000x lepszy dla jej partnera, a co za tym idzie, stanie się wirusowy!

Kiedy dwójka w końcu spotkała się przy ołtarzu, Kelly wzięła jego ręce i położyła je na swojej sukience.

View this post on Instagram

A post shared by Anthony S. Ferraro (@asfvision)

Szok na jego twarzy był prawdziwy!

“Ona jest jak, jestem tutaj, jestem tutaj, poczuj moją sukienkę”, powiedział. “Mój umysł został rozwalony, zacząłem płakać. To było po prostu tak, jakbym był w stanie zobaczyć Kelly. To była najlepsza część. Byłem w stanie poczuć jej sukienkę. Kiedy czułem suknię, to po prostu malowało ten obraz anioła w moim umyśle i to było po prostu takie piękne.”

Kelly miała specjalnie zaprojektowaną dotykową sukienkę uszytą na ich ślub. Suknia pozwoliła Anthony’emu poczuć ją w sposób, w jaki żadna inna suknia nie mogła. Anthony wyjaśnił, jak to sprawiło, że czuł się, jakby dotykał anioła! W rzeczywistości tak było!

Instagram

Źródło
Instagram

Jak możecie sobie wyobrazić, po tym wszystkim były to WSZYSTKIE łzy.

Instagram

Źródło
Instagram

Po szybkiej sesji płaczu, para wzięła ślub i udała się na swoją szczęśliwą drogę. To był piękny moment, aby zobaczyć I poczuć – dokładnie tak, jak Kelly miała nadzieję, że będzie. Miłość to nie tylko uczucie, to także działanie i poświęcenie!

Zobaczcie filmik poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.