Panna młoda i jej “najlepszy pies” tańczą na weselu

Panna młoda i jej “najlepszy pies” tańczą na weselu

Wszyscy wiemy, jak rozwijają się wesela. Jest to święto miłości i życia, a my wszyscy możemy oczekiwać, że będziemy się świetnie bawić, gdy dołączymy do nowożeńców w powitaniu nowego rozdziału w ich życiu. Czasami, możemy nawet znaleźć wesela przewidywalne, ponieważ wszyscy mamy pomysł, co się stanie.

YouTube

Źródło:
YouTube

Jednak jeden ślub udowodnił, jak ta i tak już wyjątkowa okazja może stać się jeszcze bardziej spektakularna! Nigdy nie zgadniesz, co zrobiła panna młoda, która sprawiła, że goście byli dodatkowo radośni i podekscytowani.

Sara Carson Devine jest trenerką psów, ale nie jest to zwykła trenerka. Kiedyś brała udział w programie America’s Got Talent , gdzie zachwyciła wszystkich, pokazując, co potrafi jej wyszkolony pies, Hero. Byli naprawdę świetnym duetem, który dał niezapomnianą rozrywkę!

YouTube

Źródło:
YouTube

Właśnie w tym roku Sara wyszła za mąż za swojego kolegę, trenera psów, Johna Devine’a. Ich ślub był niesamowity, ale jednym z najbardziej niezapomnianych momentów był taniec weselny. Był to wyjątkowy taniec, ponieważ Sara tańczyła na parkiecie nie z kim innym jak ze swoim “najlepszym psem”, Hero!

YouTube

Źródło:
YouTube

Tańcząc do melodii kultowej piosenki Kenny’ego Logginsa “Footloose”, duet psa i panny młodej dał niesamowity występ, który absolutnie oszołomił gości! Sara świetnie się bawiła, gdy kierowała Hero, The Super Collie, który z kolei dał n niezwykły pokaz.

Energicznie tańczyli razem, a sztuczki Hero były rewelacyjne! Sara jest z pewnością świetną trenerką, a sposób w jaki porusza się z Hero jest całkowicie niesamowity. Pies wykonuje znakomite ruchy jeden po drugim, Goście byli zachwyceni tym wyjątkowym pokazem, którego zdecydowanie nie można spotkać na innych weselach.

YouTube

Źródło:
YouTube

W pewnym momencie Sara kazała nawet Hero wskoczyć na swoje plecy, by potem z powrotem wskoczyć na ziemię. Ich chemia i przyjaźń jest całkowicie widoczna w sposobie, w jaki poruszają się wokół siebie. Hero jest bez wątpienia najlepszym przyjacielem Sary, a ich wielkie talenty połączone są wspaniałe.

Pomimo noszenia sukni ślubnej, Sara wciąż sprawiała, że bez wysiłku poruszała się z żywym i utalentowanym psem. Przygwoździła występ i naprawdę dała swoim gościom weselnym coś do zapamiętania.

Hero, z drugiej strony, był twirling, hopping przez połączone ramiona Sary i tańczył, jakby nie było jutra. Wszyscy oglądający byli w zachwycie. Przyjaźń Sary i Hero to zdecydowanie świetny fundament, który doprowadził ich do stworzenia tak zabawnego i żywiołowego występu.

YouTube

Źródło:
YouTube

Ten uroczy i utalentowany trener psów z Ontario w Kanadzie nauczył pięknej lekcji po prostu bawiąc się ze swoim niesamowitym canine pal.

Jest to fakt, że mężczyźni i pies mogą całkowicie być najlepszymi przyjaciółmi. Piękny występ Hero był jak prezent, który Sara otworzyła nie tylko dla siebie jako panny młodej, ale także dla gości, którzy byli tam, aby być świadkami zabawy i niezapomnianego występu psa!

YouTube

Źródło:
YouTube

Sara dołączyła do 12 sezonu America’s Got Talent razem ze swoim przyjacielem, Hero the Super Collie, i skończyło się na workowaniu piątego miejsca w konkursie. Jako trenerka psów, Sara działa w tej dziedzinie od około 12 lat i otworzyła własny ośrodek szkolenia psów.

Ciesz się ich niesamowitym występem w całości w poniższym wideo.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.