Pani sprzątaczka wychodzi do pracy ze swoim uratowanym szczeniakiem i robi dla niego własny uniform –

Przyjaźń między psem a jego panem potrafi pokonać wszelkie przeciwności. Wiadomo, że zachowanie kłów sprawia, że są one postrzegane jako zwierzę, które najlepiej socjalizuje się z człowiekiem.

Powyższe stwierdzenie można wyjaśnić na podstawie poniższej historii, która pokazuje, jak można cenić przyjaźń na podstawie przejawów lojalności psa. Historia, o której mowa, to historia Hildy i Chato.

Ruth Hrndz

“Ma na imię Hilda, a jej towarzysz to ‘Chato’. Znalazła go na ulicy rok temu i adoptowała”, wspomniała młoda kobieta, która nagrała ciekawą scenę swoim telefonem komórkowym. Na zdjęciach widać psa w mundurze podobnym do tego, jaki ma jego człowiek.

Ruth Hrndz

Użytkownik mediów społecznościowych o imieniu Ruth Hernandez był poruszony obecnością tego małego psa i jego właściciela, pracującego na środku ulicy parku. To się stało w Perukonkretnie w lokalizacji Cieneguilla.

Ruth Hrndz

“Kiedy widzisz miasto czyste, wiesz, komu to zawdzięczasz. Ma na imię Hilda, a jej towarzysz to ‘Chato’. Znalazła go na ulicy rok temu i adoptowała”młoda Hernández wyjaśniła w swoim poście na portalu społecznościowym.

Ruth Hrndz

Wrażenia z istniejącej w sieciach społeczności, która jest świadoma, co oznacza miłość do zwierząt. W ciągu kilku godzin filmik miał ponad 230 tysięcy wyświetleń reprodukcje, 60 tys. polubień i 1400 komentarzy wyrażających, że Chato był najlepszym pracownikiem na świecie.

“Najlepszy współpracownik”, “Najpiękniejsza rzecz, jaką dziś widziałem“, “o jak pięknie w mundurze pomaga mamie”, “Piękna ta dwójka, pracująca razem i ładnie umundurowana” oraz “Ten piesek jest taki jak ja, udaję, że pracuję i po prostu chodzę po wszystkich terenach” Niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych napisali poruszeni zdjęciami szczeniaka towarzyszącego swojemu człowiekowi.