Pani robi tortillę “spacer”, aby zwabić bezdomnego szczeniaka –

Pani robi tortillę “spacer”, aby zwabić bezdomnego szczeniaka –

W Teksasie bezdomny pies błąkał się bez celu po ruchliwej drodze. Panujące wokół niskie temperatury stwarzały zagrożenie dla życia psa, który szukał schronienia przed zimnem. Jakby tego było mało, szukała również źródła pożywienia.

W środku tych wszystkich zdarzeń, kobieta o imieniu Kristin Salinas obserwowała bezdomnego psa na granicy zamrożenia i nie mogła stać i nic nie robić. Podeszła więc z wielkim ukradkiem do przybłędy i zaprosiła go do swojego samochodu.

Jako że kły przejawiały pewną nieufność, kobieta o życzliwym sercu szukała sposobu, aby umożliwić psu dostrzeżenie przedstawionej mu możliwości uratowania życia.

krissm12

Ponieważ z obiadu pozostał mu omlet, pomyślał, że można go użyć jako przynęty, aby zwabić psa do samochodu. Wziął więc resztki i ofiarował mu je.

krissm12

Ponieważ pies nadal nie przestawał okazywać swojej nieufności, życzliwa kobieta rzuciła mu kawałek jedzenia, który został złapany przez pysk psa. Natychmiast przystąpiła do układania ścieżki z tortilli, aby zwierzę mogło podejść.

krissm12

Plan działał, dopóki nie wsadził do samochodu czarnego jak smoła Labradora retrievera. Po dotarciu na miejsce Kristin potwierdziła swoje zamiary, które zostały odwzajemnione przez merdającego ogonem kła.

krissm12

“Psy nie wiedzą, co się dzieje, więc staramy się im pomóc, po kolei. Mam nadzieję, że inni ludzie zatrzymają się, aby pomóc zwierzętom w potrzebie” kristin wspomniała o tym jednemu z mediów, który dowiedział się o tej historii.

Kristin wspomniała lokalnym mediom, że to nie pierwszy raz, kiedy ratuje psa w potrzebie, ponieważ stale pomaga bezdomnym zwierzętom. W wielu przypadkach opiekuje się nimi do czasu adopcji.

krissm12

Użytkownicy mediów społecznościowych zostawili komentarze, dziękując tej życzliwej kobiecie za uratowanie psa przed zamarznięciem na śmierć.