Pani ratuje szczeniaka pozostawionego na ulicy, a ten dziękuje jej uśmiechem –

Pani ratuje szczeniaka pozostawionego na ulicy, a ten dziękuje jej uśmiechem –

Suzette Hall uratował wiele bezdomnych psów i każdy przypadek stanowi wyzwanie. Założyciel organizacji Logan’s Legacy Rescue rozumie, że kły nie są zwierzętami przystosowanymi do życia w samotności i samodzielnego rozwiązywania problemów.

Aby zapobiec złym doświadczeniom życiowym psów, konieczne jest szybkie i profesjonalne działanie. Tak było widać w przypadku ratowania małego pieska o imieniu Worth, który zaprezentował się w bardzo nieuchwytny sposób.

logans_legacy29

“Była chyba najtrudniejszą akcją ratunkową, jaką kiedykolwiek przeprowadziłem. Ale była warta każdej minuty”powiedział Hall w rozmowie z The Dodoktóry wciąż nie rozumie, jak istnieją istoty ludzkie, które są w stanie zostawić żywą istotę w takich warunkach.

logans_legacy29

“Byłem tam dzień i noc przez tyle dni z rzędu”, skomentował Sala a The Dodo. W swoich wypowiedziach ratowniczka przyznaje, że musiała wiele razy przychodzić, by zdobyć zaufanie kła.

logans_legacy29

Worth była na ulicy od około 3 tygodni, kiedy znaleziono ją błąkającą się bez celu w strefie przemysłowej w mieście Los Angeles. Zauważył ją przechodzący obok przechodzień, który szybko skontaktował się z kolegami Halla.

logans_legacy29

“Próbowałam jedzenia, próbowałam wszystkiego, ale nic nie działało, bo ludzie, którzy tam pracowali, przeganiali ją” powiedział ratownik. Nawet pies zgubił się z okolicy i ratownik musiał wbrew wszystkiemu szukać gdzie indziej.

logans_legacy29

“Wracałem codziennie z nadzieją, że ona wróci, ale nigdy tego nie zrobiła. Myślałem na pewno, że już jej nie ma” relacjonował. Mimo to nadzieja na ponowne jej spotkanie nie była obca jego sposobowi myślenia. I nie mylił się.

logans_legacy29

Po otrzymaniu wskazówki od członka społeczeństwa, który twierdził, że widział kły, Hall udał się na miejsce zdarzenia. “Spojrzałem, a to była ona. Nie mogłem uwierzyć, że to ona. To było nierealne. Była chyba najtrudniejszym ratunkiem, jaki kiedykolwiek robiłem. Ale była warta każdej minutypowiedział ratownik.

logans_legacy29

Worth jest w domu cieszącym się kochającą rodziną, która dała temu pięknemu psiakowi prawdziwe miejsce. Takie historie są naprawdę inspirujące, ponieważ pomoc żywej istocie w potrzebie służy jako motywacja dla kolejnych osób, które decydują się służyć każdej żywej istocie, która stanie na ich drodze