Pani dzierga płaszcz dla swojego ukochanego szczeniaka, aby chronić go przed zimnem –

Pani dzierga płaszcz dla swojego ukochanego szczeniaka, aby chronić go przed zimnem –

Bertha jest nieustraszoną tkaczką, która postanowiła adoptować kła o imieniu Tarzan. Jako że jest przyzwyczajona do wykonywania tego typu czynności w ramach swojego hobby, postanowiła wykonać dla swojego nowego pupila płaszcz, który ochroni go przed zimnem.

Jako że kobieta tak bardzo polubiła kła, karmi go butelką i opiekuje się nim przed zjawiskami atmosferycznymi. Na filmiku widać, jak rozpieszcza go w szczególny sposób. Dla Berthy dzierganie to naprawdę relaksujące zajęcie.

mamaybertha

Bertha jest zaangażowaną opiekunką. Jeśli chodzi o zwierzaka to koniecznie trzeba go nakarmić, nawodnić, zabrać do weterynarza, na spacer, pobawić się z nim, i między innymi chronić go przed upałem i zimnem, a do tego właśnie służy dzianinowy sweterek.

mamaybertha

Każdy miłośnik zwierząt domowych może docenić w serwisach społecznościowych działania przykładowego opiekuna. Choć istnieją elementy ubioru dla kłów, Bertha woli sama je szyć.

mamaybertha

Tarzan w momencie adopcji nie miał psiej matki. To, że pojawił się w życiu Berthy sprawiło, że jakość życia kła poprawiła się. Dziś dwaj nowi nierozłączni przyjaciele przeszli wirusowo przez media społecznościowe.

mamaybertha

“Tam gdzie mieszkam jest bardzo zimno, zrobiło mi się żal mojego Tarzancito, dlatego wydziergałam mu mały płaszczyk. Dbajcie o swoje małe zwierzątka…”mówi Bertha w nagraniu wideo. Empatia to cecha, którą nie posiadają wszystkie istoty ludzkie, ale Tkacz ma jej pod dostatkiem.

mamaybertha

Szczegół z wielu, że właściciele jak Bertha może zrobić dla swoich towarzyszy życia, zwłaszcza w tych ostatnich dniach, które są wspólne, aby stracić współczucie i dobre uczucia. Tarzan i Bertha są dla siebie, bez wątpienia.

mamaybertha