Pani brodzi w ściekach, aby uratować szczeniaka w niebezpieczeństwie – w imię psa

Pani brodzi w ściekach, aby uratować szczeniaka w niebezpieczeństwie – w imię psa

Był to błotnisty zbiornik wodny i niehigieniczne warunki. Nie przeszkodziło to jednak Alessandrze Gomes w zachowaniu się jak prawdziwy bohater. Akcjom przyglądali się ludzie, których zatrzymało wycie kła, które odzwierciedlało jej strach przed utratą życia.

Córka Alessandry, która nosi imię Beatriz, postanowiła udokumentować mały wyczyn do publikacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wideo zostało skomentowane przez netizens, którzy demonstrują swoją miłość do psów.

“Miejsce było bardzo błotniste, moja stopa weszła w błoto. Nie było głębokie, było po prostu bardzo brudne, ale nie bałem się, chciałem tylko uratować psa.”alessandra Gomes powiedziała dziennikarzowi mediów G1 , który usłyszał o epickiej akcji.

W trakcie tych działań dało się słyszeć obce szczekanie psa, który był na skraju utraty życia. Był to inny pies, który był świadkiem trudnej sytuacji swojego psiego przyjaciela.

Wszystko to działo się w lokalizacji São José do Rio Preto we wspomnianym mieście.

Gdy udało się uratować, oba kły odnalazły się i razem ruszyły do wyjścia.

“Nie mogliśmy do niego dotrzeć, zwłaszcza że mamie pękł kapcia i był pełen błota, ale myślimy, że jest z sąsiedztwa i ma właściciela, bo był zadbany” Beatriz wspomniał do tego samego lokalnych mediach i wdzięczny matce za akt legendarnego bohaterstwa.