Pan zbiera wodę rękami i daje pić małemu pieskowi w potrzebie –

Pan zbiera wodę rękami i daje pić małemu pieskowi w potrzebie –

Turecki biznesmen o nazwisku Tansu Yeğen zamieścił na swoim koncie na Twitterze film, który obiegł cały świat ze względu na swoją ludzką jakość. Materiał filmowy pokazuje mężczyznę zaciskającego dłonie przy ulicznym kranie, aby szczeniak mógł napić się wody.

Piesek wciąż prosił o wodę przednimi łapkami, więc mężczyzna nie wahał się poświęcić trochę swojego czasu, aby mu pomóc. Ten mały piesek jest uzależniony od życzliwości ludzi, a przy tej okazji miał szczęście.

Zwierzęta domowe, takie jak psy i koty, są najczęstszymi przypadkami zaniedbania. Jedna rzeczywistość jest taka, że nie da się ich wszystkich adoptować, aby uratować je przed rzeczywistością życia na ulicach. Nie każdy może mieć w domu zwierzę.

Daj bezpańskiemu zwierzęciu jedzenie, schronienie, zawieź do schroniska lub zadzwoń po ratunek, jest tak samo cenne jak ich przyjęcie. Z tego powodu zdjęcia wywołały wiele reakcji w społeczności korzystającej z portalu społecznościowego.

Miłośnicy zwierząt to szczególna rasa ludzi, hojna duchem, pełna empatii, może nieco skłonna do sentymentalizmu i o sercach wielkich jak bezchmurne niebo”, pisał Tansu, cytując amerykańskiego pisarza i dziennikarza Johna Grogana.

To zawsze jest naprawdę wyjątkowe, kiedy ludzie pomagają zwierzętom, nawet jeśli jest to tylko pomoc w piciu“, powiedział jeden z użytkowników sieci społecznościowej, widząc zabłąkanego pijącego wodę z rąk życzliwego człowieka.

“Pięknie, zawsze są istoty ludzkie z wielkim sercem, które pomagają szczeniakom w potrzebie”, ktoś skomentował, wśród innych odpowiedzi podziękowania. Zawsze gdy człowiek, posiada empatię niezbędną do zrozumienia innych gatunków, należy mu przyklasnąć i dać odpowiednie uznanie.