Pan zabiera swojego szczeniaka do pracy na motorze, żeby nie został sam w domu

Pan zabiera swojego szczeniaka do pracy na motorze, żeby nie został sam w domu

Starszy mężczyzna o imieniu Manuel ciągle przewozi na swoim motocyklu swojego ukochanego psa, gdy jedzie do celu. Tym bardziej nie był świadomy, że jest fotografowany w czasie, gdy to się dzieje.

Zdjęcie pana Manuela zostało wykonane w Argentynie, a uderzające jest to, kto towarzyszy mu jako drugi pilot. Jest to jego czteroletni pies, który ma na imię Chelo. I sądząc po zdjęciach, nie robią oni ani jednej rzeczy poza sobą.

70-letni mężczyzna i Chelo są żywym przykładem na to, że wiek nie jest barierą dla wspaniałej przyjaźni. A że Don Manuel nie ma samochodu, którym mógłby się przemieszczać, to psu zdaje się to nie przeszkadzać i dostosowuje się do istniejących środków transportu, i nie tylko, cieszy się z tego.

Obaj zamieszkują w Roca, Argentyna. Chelo jest w życiu tego człowieka od 2017 roku. Należy jednak zaznaczyć, że ten pies prawie nie wyszedł żywy podczas swojego pierwszego roku razem z Donem Manuelem, ponieważ prawie stracił życie z powodu poważnej sympatii zdrowotnej.

Chociaż był już poza niebezpieczeństwem, teraz Don Manuel, oprócz zabierania go ze sobą każdego dnia, nie opuszcza ani jednej wizyty u weterynarza. Do jego transportu motocyklem przystosowała deskę, aby mógł podróżować na stojąco.

Manuel porusza się bardzo ostrożnie, aby Chelo nie spadł z powodu jakiegokolwiek ruchu. Ten motocyklista nie tylko był z tego zadowolony, ale również zaprojektował specjalny kask dla Chelo, a także inne akcesoria dla jej komfortu.

Wśród akcesoriów, Chelo ma okulary i kamizelkę na mroźne dni. Manuel zrobił je własnoręcznie , a Chelo nosi je tak, jakby robił to przez całe życie. Również w związku z sytuacją zdrowotną na świecie, Chelo nosi swoją maskę na pysku.

Nic dziwnego, dlaczego te zdjęcia obiegły cały świat, ponieważ oprócz tego, że są wyraźnym odzwierciedleniem tego związku pełnego miłości. Także pokazuje odpowiedzialną postawę tego człowieka, który nie używa wieku jako wymówki, by uchylać się od obowiązków.