Pan oferuje nagrodę dla osoby, która pomoże mu odnaleźć zagubionego psa –

Pan oferuje nagrodę dla osoby, która pomoże mu odnaleźć zagubionego psa –

Jednym z najgłębszych uczuć, jakie może odczuwać człowiek, jest utrata zwierzęcia domowego. Chociaż to uczucie nie jest tak samo akceptowane i szanowane przez społeczeństwo jak w przypadku radzenia sobie ze stratą bliskiej osoby, jej skutki są równie trwałe.

Może o tym zaświadczyć senior o imieniu Nick, który mieszka na plaży w Blyth w Anglii. Straciwszy swojego pupila o imieniu Flossie, zmuszony był zaoferować nagrodę za jakiekolwiek informacje o psie.

Nagroda za Flossie wynosi 15 000 funtów dla każdego, kto ma konkretne informacje. Piesek najwyraźniej opuścił dom przez pomyłkę. Niektórzy twierdzą, że psina zgubiła się po tym, jak biegała po wydmach, które znajdują się w miejscowości Blyth.

“Flossie zniknęła rok temu, dokładnie 2 września 2021 roku podczas spaceru po wydmach Blyth. Od tego czasu nie potwierdzono żadnych obserwacji. Prosimy o udostępnienie jej zdjęcia i historii..napisał pomocnik starszego mężczyzny na portalu społecznościowym Twitter.

“Flossie to 3-letni Border Terrier cross. 2 września 2021 roku wbiegła na wydmy przy plaży Blyth i od tego czasu nie była widziana. Jesteśmy tutaj, aby pomóc właścicielom Nick i Gill przynieść ją do domu” – dodali.

Właściciele są gotowi zaryzykować wszystko, by Flossie wróciła na kolana Nicka. Pomimo wsparcia, jakie otrzymali od społeczności, cały ten czas minął bez żadnych wieści.

W badaniach przeprowadzonych przez Uniwersytet na Hawajach zauważono, że 30% właścicieli doświadcza mieszanych uczuć przez co najmniej sześć miesięcy lub dłużej, a dla 12% jest to bardzo poważne wydarzenie. Nick przechodzi przez tę sytuację od ponad roku. Mam nadzieję, że uda mi się go odnaleźć.