Owczarki niemieckie z nierozerwalną więzią trzymają się mocno w schronisku

Owczarki niemieckie z nierozerwalną więzią trzymają się mocno w schronisku

Psy to zwierzęta stadne. To jeden z powodów, dla których tworzą tak silne przywiązanie do ludzi. Ale czasami psy tworzą te więzi również z członkami własnego gatunku.

Może się to zdarzyć, jeśli pies dzieli swój dom z innym psem. Czasami również tworzą więź, gdy są w schronisku.

A-Team Elite Rescue Dogs

Źródło
A-Team Elite Rescue Dogs

Apollo i Adonis są dobrym przykładem “bondowskich psów”

Ich przyszłość była niepewna, więc bracia Adonis i Apollo trzymali się mocno i przytulali, gdy ich właściciel poddawał ich. Być może mieli przeczucie, że zostaną umieszczeni w jednym z teksańskich schronisk dla zwierząt o wysokiej śmiertelności.

980x
A-Team Elite – psy ratownicze

Źródło
A-Team Elite Rescue Dogs

Dwa psy były tak przestraszone, że aż drżały, gdy Cindy Droogmans, założycielka Long-Island based A-Team Elite Rescue Dogs, po raz pierwszy się na nie natknęła.

Dzięki organizacji Droogmans, Adonis i Apollo nie musieli długo przebywać w tym przerażającym miejscu.

980x-1
A-Team Elite Dogs

Źródło
A-Team Elite Dogs

Po Droogmans przyniósł dwóch braci do swojego weterynarza w Huntington, Nowy Jork, odkryła prawdziwy powód, że ich właściciel porzucił je w schronisku.

“Prawdopodobnie zostały wyrzucone, ponieważ są pozytywne pod względem heartworm, jak większość psów w Teksasie”, Droogmans powiedział The Dodo. “Są teraz w pełnym leczeniu”

980x-3

Pomimo swoich kłopotów, te cenne małe kumple pozostały nierozłączne, zawsze trzymając i przytulając się nawzajem dla pocieszenia. Zazwyczaj Droogmans znajdował dom dla każdego z psów.

Jednak widząc, jak adorably blisko są te dwa, była zdeterminowana, aby znaleźć wieczny dom, który przyjmie je oba.

“Związana para jest zawsze trudna do umieszczenia, ale spójrz na nich”, powiedziała. “Jak mogą być kiedykolwiek rozdzielone?”

980x-4
A-Team Elite Rescue

Źródło
A-Team Elite Rescue

Na szczęście historia Apolla i Adonisa ma szczęśliwe zakończenie.

Zdjęcie pary poszło wirusowo w sieci, a aplikacje wlewały się, aby je adoptować. Zostali adoptowani do wiecznego domu razem.

“Otrzymaliśmy wiele aplikacji dla braci Apollo i Adonis. Bracia są adoptowani i wkrótce wyjadą do swojego domu… Apollo i Adonis to tylko 1 para z wielu psów, które wyciągnęliśmy z tego samego schroniska High Kill. Jeśli lubisz braci rozważ proszę Arenze i Albaco. Są to również szczeniaki i potrzebują pilnie domu, w którym są kochane i dostają życie, na które zasługują” – napisało schronisko.

980x-2
A-Team Elite Rescue

Źródło
A-Team Elite Rescue

Droogmans udzieliła wywiadu dla Bored Panda po tym, jak psy zostały adoptowane. Wyjaśniła, że dostosowują się do swojej nowej przestrzeni. Był przerażający moment wkrótce po ich przybyciu, gdzie nerwowy Apollo wydostał się na zewnątrz. Na szczęście znaleźli go w ciągu około 24 godzin.

“Zespół tropicieli wykonał niesamowitą pracę” – powiedział Droogmans. “Płakałem i trząsłem się cały. On jest z powrotem ze swoim bratem”

A-Team Elite Rescue

Źródło
A-Team Elite Rescue

Tak się cieszymy, że Apollo i Adonis znaleźli właściwy dom na zawsze, miejsce, w którym mogą być razem na zawsze. Uwielbiamy szczęśliwe zakończenia.

Sprawdź film o innej słodkiej parze bondów poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.