Owczarek niemiecki przez 11 godzin drepcze po wodzie, aby uratować właściciela po zatonięciu łodzi

Owczarek niemiecki przez 11 godzin drepcze po wodzie, aby uratować właściciela po zatonięciu łodzi

Co byśmy zrobili bez naszych pupili? Psy na całym świecie zrobiły najbardziej heroiczne rzeczy, aby uratować właścicieli, których tak bardzo kochają. Niezależnie od tego, czy jest to alarmowanie ich rodzin o pożarze w domu, czy ratowanie ich przed napastnikiem, wydaje się, że to dobry pomysł, aby mieć psa wokół ciebie. To jest w naturze niektórych psów, aby być ochronnym i czujnym dla swoich właścicieli.

Jeden pies przeszedł ostatnio do historii po uratowaniu życia swojej właścicielce.

Facebook

Źródło:
Facebook

Heidi to owczarek niemiecki z Australii, który poszedł ponad miarę, aby uratować swojego właściciela. Kiedy policja w Moreton Bay w Australii została powiadomiona przez rybaka, że w zatoce pływa pies zupełnie sam, wiedzieli, że coś się dzieje.

Jak się okazało, właściciel Heidi brał udział w wypadku łodzi.

Pies był widziany jak wypływał w zatoce obok jakichś dziwnych przedmiotów. Było tam pudełko z narzędziami, mokre kombinezony i kilka innych rzeczy, które doprowadziły rybaka do przekonania, że mężczyzna łowił ryby i coś stało się z jego łodzią.

Pies został wyciągnięty z wody i zabrany do weterynarza.

We Love Animals

Źródło:
We Love Animals

Kiedy została obejrzana przez weterynarza, policja wodna w Brisbane wyruszyła na poszukiwania zaginionego właściciela, który musiał być z Heidi. Po kilku godzinach cała historia wyszła na jaw. Właściciel Heidi to 63-letni mężczyzna, który został znaleziony trzymając się mocno łodzi, która tonęła w zatoce. Po wyciągnięciu z wody, policja usłyszała więcej historii.

Gdy mężczyzna był na rybach ze swoim psem, łódź nagle straciła moc.

Pexels

Źródło:
Pexels

Kiedy mężczyzna poszedł sprawdzić problem z zasilaniem, zorientował się, że łódź nabiera wody. Nie jest to dobra wiadomość, gdy jesteś na otwartej wodzie! Po uświadomieniu sobie, że problemu nie da się naprawić, okoliczności zmieniły się w życie lub śmierć.

Kiedy łódź była prawie całkowicie pod wodą, Heidi odpadła i odpłynęła.

Facebook

Źródło:
Facebook

Wszystkie psy potrafią pływać, ale nie wszystkie tak jak Heidi! Po zrobieniu matematyki, ratownicy doszli do absurdalnej realizacji. Kiedy Heidi wypadła z łodzi, pływała przez 11 godzin prosto, aż ratownicy ją znaleźli! Przez prawie pół dnia, zmęczony pies pływał i pływał, mając nadzieję, że zostanie znaleziony.

Co jest bardziej niesamowite, to wyniki jej pływania.

Ludzie

Źródło:
Ludzie

Więcej niż tylko znalezienie Heidi, jej zdolność do utrzymania się na powierzchni i bycia znalezionym sygnalizowała policji i ratownictwu wodnemu, że był tam człowiek, który potrzebował pomocy! Plain and simple, jeśli Heidi nie zostałaby znaleziona, jej właściciel byłby tam znacznie dłużej. Kto wie, co mogłoby się w tym czasie wydarzyć!

Kiedy wszyscy byli już bezpieczni i suchi, wszyscy dostali badania kontrolne.

63-letni mężczyzna został uratowany i całkowicie w porządku. Heidi miała niezłą przeprawę, ale również nic jej się nie stało. Nawet więcej niż to, dostała nagrodę! Policja, która obserwowała ją, gdy była na stacji, nazwała ją honorowym psem policyjnym za jej pracę w pomaganiu jej właścicielowi w znalezieniu!

Prosimy o podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Posted by Queensland Police Service onWednesday, February 19, 2020