Owczarek niemiecki ma emocjonalne spotkanie z właścicielem, którego utrzymywała przy życiu podczas udaru

Owczarek niemiecki ma emocjonalne spotkanie z właścicielem, którego utrzymywała przy życiu podczas udaru

Życie Briana Myersa zostało uratowane przez tego samego psa, którego uratował kilka miesięcy wcześniej. A ich spotkanie po tym, jak Myers został zwolniony ze szpitala, było jeszcze bardziej emocjonalne niż to, w którym po raz pierwszy się spotkali.

Myers uratował swojego 6-letniego owczarka niemieckiego o imieniu Sadie po tym, jak została oddana w Ramapo-Bergen Animal Refuge w New Jersey. Personel schroniska miał trudności z umieszczeniem Sadie, ponieważ była nerwowa wokół mężczyzn i defensywna.

“[Była] trochę gapowata, kiedy pierwszy raz przyszła i nie była pewna, co się dzieje”, Heather Centrella, kierownik biura w Ramapo-Bergen Animal Refuge, powiedział The Dodo. “Stała się trochę zamknięta w schronisku, więc wiedzieliśmy, że będzie potrzebowała doświadczonego domu z kimś, kto jest cierpliwy.”

Zajęło to tylko 30 minut dla Myersa, aby zdecydować, że chce przynieść Sadie do domu po tym, jak się spotkali.

Problemy, które miała mieć z mężczyznami, wydawały się rozpływać.

“Wskoczyła do mojego samochodu i rozwinęliśmy silną więź. Byłem w stanie przepracować problemy, które miała i zobowiązałem się dać jej dom i miłość, na którą zasługiwała”, powiedział Myers w poście na Facebooku.

Ramapo-Bergen Animal Refuge

Źródło:
Ramapo-Bergen Animal Refuge

“Ciągle mnie lizała i płakała, więc sięgnąłem prawą ręką do góry, żeby ją pogłaskać, a potem złapałem ją za obrożę” – powiedział Myers w rozmowie z The Washington Post.

Myers nie miał pojęcia, że Sadie będzie odpowiedzialna za uratowanie go kilka miesięcy później.

Para cieszyła się typowym wieczorem w domu, kiedy Myers nagle dostał udaru. Nie miał czucia w lewej stronie i czucia między łóżkiem a ścianą.

Ramapo-Bergen Animal Refuge

Źródło:
Ramapo-Bergen Animal Refuge

“To było naprawdę przerażające – nie mogłem wstać i nie zdawałem sobie sprawy w tym momencie, że miałem udar,” powiedział Myers. “Moja komórka leżała na komodzie około 15 stóp dalej, ale nie było sposobu, abym mogła się do niej dostać.”

Sadie rzuciła się do akcji i polizała twarz swojego taty, aby spróbować go ożywić.

Pies odmówił opuszczenia jego boku.

Wciąż szczekała o pomoc w nadziei, że sąsiedzi ją usłyszą. Myers sięgnął, by złapać ją za obrożę i był dość zaskoczony tym, co stało się później.

Ramapo-Bergen Animal Refuge

Źródło:
Ramapo-Bergen Animal Refuge

Sadie następnie użyła całej swojej siły, by przeciągnąć tatę przez pokój, by był bliżej swojego telefonu.

“Nie została wyszkolona jako pies służbowy, ale była w niebezpieczeństwie przez to, co się działo i mogła powiedzieć, że mam kłopoty”, powiedział. “Nie wiem jak to zrobiła, ale wiedziała”.

Ramapo-Bergen Animal Refuge

Źródło:
Ramapo-Bergen Animal Refuge

Myers był w stanie dosięgnąć swojego telefonu i wezwać pomoc. Lekarze w szpitalu powiedzieli Myersowi, że Sadie była prawdopodobnie odpowiedzialna za uratowanie jego życia.

Sadie została z rodziną Myera, podczas gdy jej tata spędził czas w szpitalu, a następnie na odwyku.

“Robią FaceTime, o którym powiedział, że jest trochę zdezorientowana, ponieważ chce dostać się do swojego taty i płacze”, powiedział Centrella. “Ale on uspokaja ją, że robi wszystko, co może, aby dostać się do domu do niej tak szybko, jak to możliwe, aby mogli być ponownie połączeni.”

Ramapo-Bergen Animal Refuge

Źródło:
Ramapo-Bergen Animal Refuge

Kiedy ten dzień w końcu nadszedł, był niezwykle szczęśliwy.

Myers uronił łzy, gdy Sadie skoczyła w jego ramiona i pokryła jego twarz pocałunkami.

“To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem, aby ją adoptować”, powiedział Myers. “Naprawdę czuję, że to było mi pisane.”

Możesz zobaczyć jak Sadie i jej tata łączą się w filmie poniżej.

Proszę podziel sie tym to z twoimi przyjaciółmi i rodziną.