OMG! Kocięta wchodzą do wygodnego domu po raz pierwszy, zamieniają się w nieustająco merdające ogonem koty w momencie, gdy są głaskane! 🐱😻

Dwa kocięta po raz pierwszy weszły do wygodnego, czystego domu. Gdy tylko zostały pogłaskane, zamieniły się w mruczące bez przerwy koty.

cute kittens big eyes


Toast i BellAsa

Toast i Bell zostały uratowane, pośród wielu kotów i kociąt, ze schroniska w WV w Sylwestra. Tails High, organizacja zajmująca się ratowaniem zwierząt, przygarnęła je wraz z sześcioma innymi i zapewniła im miękkie lądowanie, aby mogły się wyleczyć i uspołecznić.

Asa, jedna z wolontariuszek zastępczych, przygotowała cichy, wygodny pokój, w którym para mogła się zadomowić. Nie mając pewności co do ich temperamentu, usiadła na podłodze i czekała, aż wyjdą z transportera.

Kiedy kocięta zauważyły swoją przybraną mamę, Bell (biało-pomarańczowa) natychmiast do niej przybiegła. Miała około sześciu miesięcy i była niezwykle czuła, wtulając się w Asę, by uzyskać trochę TLC.

puszysty niebieskooki kot


Bell kocha ludziAsa

Kilka sekund później, Toast (kremowy pręgowany), dwa miesiące młodszy od Bell, wyskoczył i wszedł do pokoju. Obserwował, jak jego siostra walczy o uwagę Asy i został zachęcony do pójścia w jej ślady.

Toast podbiegł do swojej przybranej mamy i uderzył ją w rękę, aby pocierać głowę i plecy.

fluffy cats kittens


Zapewnia Toasta, że wszystko jest w porządkuAsa

Kocięta były pokryte brudem po tym, jak spędziły całe swoje życie w zatłoczonym i wymagającym środowisku.

“Spędziłam sporą część mojego sylwestrowego wieczoru, kąpiąc te dwa kociaki, ponieważ były brudne. Pomimo okropnych warunków życia, z których pochodzą, ta dwójka jest absolutnie najsłodsza” – podzieliła się Asa z Love Meow.

.
kittens snuggly


Zostały uratowane ze schroniska i pokryte brudem od pchełAsa

Kąpiel im nie przeszkadzała, ponieważ pozwoliły swojej przybranej mamie wyszorować dużą ilość brudu od pcheł i zmyć brud. “Natychmiast otworzyły się na mnie, mrucząc burzę, gdy szturchały mnie w poszukiwaniu zwierzaków.”

Bell usiadła na kolanach Asy i tarzała się z wyciągniętymi łapami, wiosłując.

czuły kot na kolanach, puszysty kociak


Bell natychmiast znalazł ciepłe kolana, w które mógł się wtulićAsa

Toast szybko zadomowił się w nowej przestrzeni, szukając uwagi jak jego siostra i bawiąc się każdą zabawką, którą odkrył.

“Są tak czułe, że zrobienie zdjęcia Bell zajęło mi ponad godzinę, ponieważ nie mogłem odsunąć jej więcej niż kilka centymetrów ode mnie.”

.
sweet ginger kitten playful


ToastAsa

Po raz pierwszy oba kociaki miały czyste legowisko do spania. Ułożyły się obok siebie, wypełniając pokój głośnymi, dudniącymi mruczeniami.

“Non stop mruczy. To niesamowite, jak słodkie i czułe są pomimo okropnych warunków, w jakich żyły.”

.
snuggly kittens bed


Asa

Podczas gdy Bell był bardziej towarzyski od samego początku, Toast szybko dołączył do zabawy. Ich ujmujące osobowości zaczęły błyszczeć.

“Bell jest skałą z tej dwójki. Toast jest nieco bardziej ostrożny w nowych sytuacjach, ale Bell jest tam, aby zapewnić go, że wszystko jest w porządku i że są w dobrych rękach” – powiedziała Asa Love Meow.

snuggly fluffy cat


Toast i BellAsa

“Oboje są absolutnymi robakami miłości. Zaczynają mruczeć jak burza, gdy tylko się je pogłaszcze.”

Podczas gdy Bell leżała wygodnie na kolanach Asy, rozkręcając swój mruczący silnik, Toast podszedł do niej, by dokładnie umyć jej twarz.

happy sweet fluffy cats


Toast dał Bell delikatne mycie twarzyAsa

“Bell uwielbia być blisko ludzi i przewróci się, by położyć się na mnie, gdy tylko z nią usiądę. Toast, choć również bardzo czuły, jest bardziej zabawny z tej dwójki.”

Toast ma obsesję na punkcie swojej zabawki do śledzenia piłki, uderzając w kulki z całej siły. Bell bierze udział w psotach z bratem, ale woli spędzać większość swoich godzin czuwania przytulając się i przylegając do swoich ludzi.

sweet kittens snuggles


Bell jest około dwa miesiące starsza od ToastaAsa

Ratownicy mają nadzieję, że uda im się znaleźć wspólny dom na zawsze. Po tym, co przeszły, “uważamy, że skorzystałyby na rozpoczęciu nowego życia razem.”

Dzięki pomocy wielu wolontariuszy, życie Toasta i Bella zmieniło się na zawsze. Rozkwitły jako wielkie mruczące maszyny, wygrzewające się w miłości swoich ludzi.

sweet fluffy kittens


Asa

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Toast and Bell i Asa’s fosters na Instagramie oraz Tails High na Instagramie.

Powiązana historia: Kot znajduje kogoś, kto pomaga mu po latach spędzonych na ulicy, jego oczy rozjaśniają się, a on rozkwita w prawdziwego króla