Ojciec niesie swojego szczeniaka, aby zadbać o jego łapy –

Ojciec niesie swojego szczeniaka, aby zadbać o jego łapy –

Pewnego niedzielnego poranka w stolicy Meksyku miała miejsce bardzo osobliwa scena.

Była to rodzina wybierająca się na poranny spacer w towarzystwie swojego pupila. Ciekawostką tego zdjęcia jest to, że psiak nie był na smyczy.

Wyjątkowym pupilem był Pitbull, mający około roku i ważący blisko 12 kilogramów, który znajdował się w ramionach ojca rodziny.

To znaczy, że ten pan wolał nieść swojego psa niż około czteroletniego syna. Ale wszystko z powodu, który aprobował jego zachowanie.

Żartobliwy moment rozszedł się wirusowo po mediach społecznościowych dzięki użytkownikowi, który wziął się za zamieszczenie pliku na różnych platformach.

Komentarze odnoszące się do tego momentu były następujące: “Kiedy twoim priorytetem jest pies, a nie dziecko”lub ten “Rozpędzony Pitbull to zagrożenie na wolności, ludzie będą się go bać…w sumie to bardzo dobry punkt dla tego pana, żeby go tak nosić“.

Prawda tej sytuacji jest taka, że spełnia się społeczna maksyma, że nie da się zadowolić wszystkich. Najwyraźniej jednak nikomu z rodziny nie przeszkadzało, że kły zostały odprowadzone.

Uważa się, że mężczyzna niósł swojego psiaka tylko z tego powodu, że ziemia była bardzo gorąca i łapki małego pieska mogły ucierpieć, natomiast chłopiec miał na sobie buty, więc w ogóle nie ucierpi. Bez wątpienia był to pokaz uczuć dla jego ukochanego pupila.