Ojciec, który nie chciał zwierząt domowych, zamyka wcześniej, aby pójść świętować urodziny swojego kota –

Ojciec, który nie chciał zwierząt domowych, zamyka wcześniej, aby pójść świętować urodziny swojego kota –

Tatiana Cox wiedziała, że jej ojciec ma zakaz wprowadzania do domu zwierząt domowych. Najwyraźniej jej ojciec nie miał ani dyspozycji, ani czasu, by odpowiednio zająć się zwierzakiem. I choć ta sytuacja była dość jasna, los miał w zanadrzu niespodziankę.

Chociaż nie można tego stwierdzić, przypadek ojca Tatiany jest bardzo podobny do wielu osób, które odmawiają posiadania zwierzęcia, ze względu na negatywne wydarzenia z przeszłości. Są straty zwierząt domowych, których nie da się pokonać, nawet z upływem czasu.

Ale jak można było się spodziewać, to bardzo trudne dla młodej kobiety, aby być bez zwierzęcia przez długi czas. Tatiana sprowadziła sobie więc kotkę o osobliwych cechach, która przejęła uczucia ojca.

cox_tatiana_

Zdziwiona, że ojciec pozwoli na nowego lokatora, dziewczyna postanowiła spędzić czas z ojcem w towarzystwie kota. Joreù to imię istoty, która otrzymuje najwięcej miłości w domu Tatiany.

cox_tatiana_

W publikacji, którą dziewczyna zamieściła odnosząc się do swojego ojca, nazwała go w następujący sposób: “Nie chciał mieć w domu kotów” ukazujący współczesnego dorosłego dżentelmena zakochanego w kocie przebranym za Simbę.

Ojciec Tatiany, gdy jest to data urodzin Joreù, jest w stanie zamknąć swój biznes nieco wcześniej, aby zdążyć na przyjęcie. Impreza była w klimacie “Króla Lwa”, a strój kotka był spektakularny.

cox_tatiana_

Historie takie jak taty Tatiany pokazują, że zwierzęta mogą zmienić zdanie każdego człowieka. Nie ma głębokich uczuć, których nie można odwrócić prostym spojrzeniem figlarnego kota.