Oficer ratuje kociaka z silnika samochodu, przyjaciel decyduje się na jego adopcję –

Oficer ratuje kociaka z silnika samochodu, przyjaciel decyduje się na jego adopcję –

Telefon do posterunku organów ścigania w Charleston w Południowej Karolinie opisywał małego kota wewnątrz silnika Jeepa. Funkcjonariusz, o którym mowa, nosił imię Batiz i będąc na służbie w chwili zdarzenia, przejął akcję ratunkową.

Wspierając swojego kolegę, inny funkcjonariusz przybył na miejsce zdarzenia i pomógł policjantowi prowadzącemu akcję wydostać bezpiecznie dziewczynę z silnika. Funkcjonariusze szukali informacji, kto jest właścicielem kota. Nikt jednak nie był w stanie udzielić żadnych informacji dotyczących kota.

Miasto Charleston Po. Departamentu

Powszechnie wiadomo, że koty lubią przebywać w pobliżu silnika samochodowego, zwłaszcza gdy spadają temperatury i aby się ogrzać, chowają się w takich miejscach. Niektórzy doświadczeni kierowcy sprawdzają, zanim ruszą w drogę.

Miasto Charleston Po. Departamentu

“Oficer Batiz stworzył nowego przyjaciela! W zeszłym tygodniu oficer Zespołu 2 odpowiedział na wezwanie o kotku znajdującym się wewnątrz silnika jeepa. Inny oficer Zespołu 2, oficer Crosby, zabrał kociaka do schroniska dla zwierząt, sprawdził go pod kątem mikrochipu, (…) i adoptował kotkę! Postanowił nadać jej imię Clover, jesteśmy szczęśliwi, że udało się jej znaleźć dobry dom!” zauważyli urzędnicy z ich oficjalne konto w mediach społecznościowych.

Miasto Charleston Po. Departamentu

Kotka została przewieziona do schroniska, gdzie otrzymała niezbędną opiekę. Ta kotka urodziła się na ulicy, ale dostała dom w środku tej szczególnej sytuacji. Partner Batiza, Crosbi, postanowił ją zatrzymać.