Odważny kociak prosi o pomoc miłych obcych! Co się stało potem? Teraz jest otoczony ciepłem kociej rodziny 😻🐾

Odważny kociak zwrócił się o pomoc do życzliwych nieznajomych. Teraz jest otoczony miłością i ciepłem kociej rodziny.

.
cute kitten tongue


DrewAllison

Około trzy tygodnie temu kilku Dobrych Samarytan zauważyło kociaka biegnącego w ich kierunku, miauczącego gorączkowo o pomoc. Widząc jego zraniony podbródek, natychmiast rzucili się mu na pomoc.

Kociak był sam, głodny i pilnie potrzebował pomocy medycznej. Delikatnie podnieśli go, zabrali do domu i skontaktowali się z Allison, wolontariuszką zastępczą AnimalLuvr’s Dream Rescue.

“Może ważyć tylko funt, ale jest silniejszy i mądrzejszy niż większość ludzi by pomyślała” – powiedziała Allison.

.
uratowany kociak


Drew został znaleziony na zewnątrz zupełnie samAllison

“Żył na zewnątrz, pokryty pchłami, wychudzony, odwodniony i zupełnie sam. Co gorsza, nasz słodki wojownik doznał również poważnego urazu twarzy.”

Jego obrażenia były prawdopodobnie wynikiem wypadku samochodowego. “Na szczęście przyjaciele mojej córki znaleźli się we właściwym miejscu we właściwym czasie, a ten bardzo inteligentny kociak skorzystał z okazji, by poprosić o pomoc.”

.
kocia broda


Miał zraniony podbródekAllison

Następnego dnia kociak przeszedł operację naprawy podbródka. W wieku zaledwie czterech tygodni wykazał się niesamowitą siłą, odpornością i nieustraszonym duchem.

Krótko po operacji ożywił się, spragniony jedzenia i czułości. Allison powitała go pod swoją opieką i nazwała Drew, imię, które oznacza mądrość, odwagę i siłę.

kitten hugs tiny


Drew przeszedł operację naprawy podbródkaAllison

“Jego uzdrawiająca podróż (wewnątrz i na zewnątrz) oficjalnie się rozpoczęła. Był taki szczęśliwy i wdzięczny, że jest w swoim domu zastępczym.”

W miarę jak Drew wracał do zdrowia, jego osobowość naprawdę ożyła. Rzucał się dookoła, tworząc wszelkiego rodzaju figlarne wybryki. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów zachowywał się tak, jakby był największy i najtwardszy w pokoju, skacząc i skacząc na boki z pewnością siebie.

kitten sweet chin


Jest szczęśliwy, że ma kochającą rodzinę zastępczą, która zaspokaja jego potrzebyAllison

Znalazł radość i zadowolenie w najprostszych rzeczach. “Niektóre kocięta są szczęśliwe, że są czyste i wolne od pcheł.”

“Drew jest naprawdę inspirujący. Był na tyle mądry, by znaleźć pomoc, na tyle odważny, by walczyć z bólem i na tyle silny, by nauczyć się kochać i znów być kochanym.”

sweet kitten playful


Jego podbródek pięknie się zagoiłAllison

Lubił towarzystwo i chciał mieć stałego przyjaciela przez cały okres rekonwalescencji. “Musieliśmy oddzielić go od innych podopiecznych, aby mógł wyzdrowieć. W końcu nadszedł czas, aby się zaprzyjaźnić.”

Po drugiej stronie domu od Drew, dwa hałaśliwe kocięta ścigały się, trzymając swoją matkę na palcach. Zostały znalezione na polu i przywiezione do domu zastępczego na nowy początek.

.
cat kittens sweet


Betty i jej kociętaAllison

Po kilku rundach ciekawskiego obwąchiwania i nadymania futra, Drew i dwa kocięta szybko się zaprzyjaźnili.

Wkrótce Drew karmił swoje nowe rodzeństwo, wygrzewając się pod opieką nowej mamy.

kittens playing cute


Kociaki szybko się polubiłyAllison

Odkrył radość z zabawy z kociętami w swoim wieku i poczuł miłość i ciepło opiekuńczej matki.

“Betty (mama kotka) i rodzina całkowicie zaakceptowali Drew jako jednego ze swoich.”

.
kittens nursing cat


Kocia rodzina zaakceptowała Drew jako jednego ze swoichAllison

Betty nalega na obowiązkowe kąpiele swoich kociąt, a teraz dotyczy to także Drew. Pomimo jego prób otrzepania się, w końcu poddaje się czułej opiece matki kotki.

cat bathing kitten


Betty obowiązkowo wykąpała DrewAllison

Drew przeszedł długą drogę od czasu, gdy znaleziono go płaczącego na ulicy. Rozkwitł w zabawnego, przystojnego małego mężczyznę o wielkiej osobowości i bezgranicznej odwadze, przekonanego, że może pokonać wszystko.

sweet cat beautiful


Zmienił się w przystojnego młodego kotaAllison

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Drew, jego kociej rodzinie i opiekunkach Allison na Instagramie, a o AnimalLuvr’s Dream Rescue na Instagramie.

Powiązana historia: Big Tom Cat Comes to a House for Food One Day, Changing the Course of His Life