Nowoczesne sztuczki WD-40, które są naprawdę przydatne

WD40 po raz pierwszy trafił do publicznej sprzedaży w San Diego w 1958 roku – i od tego czasu podróżuje po całym świecie. A co najlepsze? Twór ten przeszedł długą drogę od czasów swojej świetności w zapobieganiu rdzy. Obecnie istnieje wiele zastosowań WD40, o których wielu z nas nigdy wcześniej nie pomyślało.

Możesz wypolerować srebro za pomocą WD40

Niektórzy z nas odziedziczyli srebro rodzinne, a inni powitali w swoim życiu błyszczący zestaw. Być może posiadasz nawet srebrną biżuterię, która rozjaśnia Twój wygląd. Niezależnie od tego, co się stało, zazwyczaj nie upływa wiele czasu, zanim całe to srebro zacznie wyglądać trochę nie najlepiej.

Shine Your Light Blog

Na szczęście nie musisz się już martwić o całe to sfatygowane srebro, jeśli masz pod ręką WD40. Jeśli chcesz uzyskać pełne rezultaty działania tego środka, po prostu spryskaj WD40 wszystko, co trzeba wypolerować. Pozostaw go na kilka minut, aby zrobił swoje, zanim chwycisz miękką szmatkę i przystąpisz do polerowania. Możesz być zaskoczony, jak czysto wygląda Twoje srebro po niezbyt dużym wysiłku.

Kontynuuj czytanie na następnej stronie!

PREV