Nosi swojego starego psa na plecach, bo nie ma już energii, by chodzić

Nosi swojego starego psa na plecach, bo nie ma już energii, by chodzić

Yeliz i jej pies przyjaźnią się od ponad dekady, a teraz nie może chodzić ze swoją panią jak dawniej, bo lata mu ciążą. Kobieta postanowiła więc nieść go na plecach do miejsca, w którym pracuje, nie zważając na długą podróż i ciężar ukochanego pupila.

Kanito to imię jej wiernego przyjaciela, a oboje stali się bohaterami wideo, które miało tak wiele wyświetleń i komentarzy, że niemożliwe jest, aby pozostało niezauważone w sieciach społecznościowych. Wideo zostało udostępnione na najważniejszej sieci społecznościowej krótkich filmów w Internecie i pokazuje Yeliz i Kanito wspinających się po stromej ścieżce.

Andyjskie Sombrerito

Jest dobrze znane przez tę społeczność należącą do Peru, że obie wykonują tę samą rutynę od ponad 12 lat. Dlatego też zrozumiały jest wielki wysiłek, jaki ta kobieta podejmuje dla swojego psa. Pracuje ona bardzo ciężko jako rolnik na niektórych polach kukurydzy, które znajdują się stosunkowo blisko jej domu.

Andyjskie Sombrerito

Gdy Kanito był młody i zdrowy, zajmował się uprawami. Teraz, gdy jego energie mu na to nie pozwalają, Yeliz nie pomyślała o pozostawieniu go w domu. Nosi go z czułością i unosi na ramionach, podtrzymywany przez kaburę, którą mocno wiąże, aby nie spadł.

Kapelusz andyjski

Zapewnia Yeliz: “Kanito nie jest już tak młody jak kiedyś, jego twarz jest szczęśliwa, mimo że jego serce jest zmęczone. Noszę go na swoich plecach. Jednak dla mnie nie jest to ciężar, bo czuję jego ciepło, czuję, że mnie kocha, a to całkowicie niweluje wysiłek fizyczny“.

Andean Sombrerito

Z powodu samego życia i w wieku 13 lat, ukochany mały pies stracił życie w naturalny sposób, do którego Yeliz podziękował mu za to, że pozostał u jej boku tak długo i z jej wiernością do końca. Podobieństwo, Yeliz była mu wdzięczna za to, że nauczył ją tak wielu dobrych rzeczy.