Nikt nie chciał tego kaczora o specjalnych potrzebach, dopóki pewna kobieta nie postanowiła zaryzykować

Nikt nie chciał tego kaczora o specjalnych potrzebach, dopóki pewna kobieta nie postanowiła zaryzykować

Nigdy nie dowiesz się, ile twoja pomoc będzie dla kogoś znaczyć, dopóki nie zobaczysz, jak błyszczy.

Podczas gdy niektórzy z nas mają szczęście rozwijać się zgodnie z przeznaczeniem, niektórzy z nas mogą potrzebować po drodze trochę pomocy i wsparcia.

Z odpowiednim nastawieniem i środowiskiem pielęgnowanym w życzliwości, każdy, kto został w tyle, może z pewnością nadrobić zaległości – tak jak kaczka Sunny.

Kiedy Sarah po raz pierwszy zobaczyła Sunny’ego, wiedziała, że jest wyjątkowy.

Spotkała Sunny’ego w Tractor Supply, gdzie zobaczył młode kaczątko skulone w kącie zupełnie samo. Ale to nie jest jedyna rzecz, która pomogła mu zostać zauważonym. Ma też na głowie tufę, jak maskę z piór.

Tingnan ang post na ito sa Instagram

W tym momencie, Sarah wiedziała, że nie może wyjść ze sklepu bez pisklaka. Była gotowa zaopiekować się nim bez względu na wszystko.

Ale życie nie było tak łatwe dla Sunny’ego.

Kiedy przywieźli go do domu, zauważyli, że był opuszczany przez inne kaczątka. Jego wzrost również następował w wolniejszym tempie niż jego rówieśników.

Tingnan ang post na ito sa Instagram

W pewnym momencie, zauważyli, że oczy Sunny’ego łzawiły i wydawał świszczące dźwięki. Po zabraniu go do weterynarza okazało się, że dostał infekcji górnych dróg oddechowych. Sunny był na antybiotykach przez dwa tygodnie, ale walczył dalej.

W końcu Sunny zaczął nadrabiać zaległości.

Dzięki wsparciu rodziny, był w stanie stać się znacznie bardziej towarzyski i niezależny. Ale zawsze wiedzieli, że jest wyjątkowy.

Dowiedzieli się również, że tuf na jego głowie był mutacją genetyczną. Mimo to okazali Sunny’emu miłość, na którą zasługuje.

Ale nie tylko oni polubili wyjątkową kaczkę.

Sarah podzieliła się również tym, że podczas gdy kaczki wciąż zostawiają Sunny’ego za sobą, inne zwierzęta zawsze spędzają z nim czas.

Psy w szczególności mają sentyment do specjalnej kaczki. Oprócz tego, że pozwalają mu jeść swoje jedzenie, to jeszcze śpią z Sunnym – a innym razem Sunny śpi na nich. Psy nie mają jednak nic przeciwko temu.

Ze względu na swoje “społeczne” wyzwania, Sunny zwykle przebywa w domu.

To pomogło mu rozwinąć sympatię do ludzi. Kiedy schodzą na dół i witają Sunny’ego na dzień dobry, kaczka odpowiada energicznym trzepotaniem skrzydeł, gdy chodzi w kółko.

Tingnan ang post na ito sa Instagram

Także, jeśli czuje, że jesteś w pobliżu lub słyszy, że wołasz jego imię, podchodzi do twoich stóp lub ręki, kładzie głowę i zasypia.

Wtedy, cudownym zwrotem akcji, dowiedzieli się, że Sunny nie jest sam.

Sarah dowiedziała się o innej ślepej kaczce podobnej do Sunny’ego. Ona również ma na głowie kufel z piórami tak jak Sunny.

Dowiedzieli się również, że kaczka mieszka zaledwie 20 minut drogi od nich. Właściciele postanowili wtedy umówić ich na “randkę w ciemno”.

Kaczki spotkały się na targu rolniczym, i po raz pierwszy Sunny szedł obok innej kaczki – kaczki, która nigdy go nie zostawi. To tylko pokazuje jak daleko może zajść miłość, a dla Sunny’ego dało mu to szansę na rozprzestrzenienie tego słońca.

Zobacz jak ta niechciana kaczka specjalnej troski wyrasta na kulę szczęścia.

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.