Nieznajomi łączą słodkiego psa z jego wojskową rodziną po 3 latach rozłąki

Nieznajomi łączą słodkiego psa z jego wojskową rodziną po 3 latach rozłąki

Kiedy mąż Becca Brown, US Air Force, został rozmieszczony w Niemczech z powrotem w 2018 roku, pięcioosobowa rodzina wiedziała, że będą musieli przenieść się do Europy, ale nie mogli zabrać ze sobą swojego psa.

Unsplash – Elvis Aba

Źródło:
Unsplash – Elvis Aba

Piper, mieszanka niebieskiego heelera i labradora, która miała wtedy zaledwie trzy lata, absolutnie kochała swoją rodzinę i jej ludzie też ją uwielbiali, ale wiedzieli, że będą musieli ją zostawić.

I, tak bardzo jak chcieli zabrać Piper z powrotem po powrocie, nie chcieli stawiać nowej rodziny psa w sytuacji, w której zabraliby psa od nich, tym samym sprawiając im smutek.

“To niekoniecznie musiało być tymczasowe”, powiedziała Becca w Pensacola News Journal. “Nie chcieliśmy, aby ktoś się do niej przywiązał, a następnie kazał nam ją zabrać trzy lata później.”

Tak więc, zaaranżowali, aby Piper przeniosła się z mężczyzną w Kansas, z którym wydawała się naprawdę dobrze dogadywać.

Mężczyzna wysyłał im aktualizacje na temat jego relacji z Piper, a rodzina była pewna, że ich pies świetnie się bawił ze swoim nowym właścicielem.

Możemy więc sobie wyobrazić ich szok, kiedy zadzwonił do nich gabinet weterynaryjny w Oklahomie z informacją, że Piper została znaleziona na ulicy.

“Byliśmy głównie zszokowani”, powiedziała Becca. “Byliśmy po prostu jak, ‘Oh. Wow. To nie było nic, czego byśmy się spodziewali. Ostatnio słyszeliśmy, że mają się świetnie… Nie spodziewaliśmy się tego.”

Widzisz, miesiąc wcześniej syn Carli Olmstead znalazł psa na ulicy, ona wskoczyła do jego samochodu i odmówiła wyjścia.

Rodzina Olmstead natychmiast zakochała się w psie, a Piper wydawała się bardzo dobrze dogadywać ze wszystkimi członkami rodziny, w tym z kotami i psami.

“Jest najsłodszym i najgrzeczniejszym psem, jaki kiedykolwiek był w pobliżu. Była łagodna dla naszych kotów i naszego psa. Kocha ludzi” – napisał Olmstead w poście na Facebooku.

W ten sposób doszli do wniosku, że Piper musiała należeć do kogoś, kto ją kochał i dobrze wyszkolił.

Zdali sobie sprawę, że miała chip i próbowali skontaktować się z właścicielem, ale za pierwszym razem nie mieli szczęścia. Kiedy próbowali ponownie kilka tygodni później, dowiedzieli się o historii Piper z Brownami.

Rodzina Brownów była super podekscytowana połączeniem ze swoim starym psem, a rodzina Olmsteadów była szczęśliwa, że pojechała na wycieczkę na plażę na Florydę, aby zwrócić Piper jej poprzednim właścicielom, którzy teraz mieszkają w Pensacoli.

Olmstead zamieściła aktualizacje o podróży Piper, aby połączyć się z Brownami, a także przesłała wideo z psem, który ponownie spotkał się ze swoimi starymi właścicielami. Rodzina ma trojaczki – więc będzie dużo czasu na zabawę!

Chociaż na początku była nieśmiała i tęskniła za ludźmi, którzy ją znaleźli, przyzwyczaiła się do swojego nowego życia dzień po dniu i znów stała się szczęśliwa!

Obejrzyjcie słodkie ponowne spotkanie w poniższym filmie!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Posted by Carla Schwartz Olmstead on Wednesday, August 4, 2021