Nieśmiałe kotki polegają na sobie przez całe życie! Poznaj osobę, która wraca do schroniska tylko dla nich 🐱🏠💕

Dwa nieśmiałe koty polegały na sobie przez całe życie. Spotkały osobę, która wróciła do schroniska tylko dla nich.

koci bracia najlepsi przyjaciele


Gilly i WillyExploitsValleySPCA

Po uratowaniu trzech kociąt rasy bobtail przed budynkiem zeszłego lata, Exploits Valley SPCA powróciło na miejsce, aby znaleźć resztę miotu. “Zawsze wiedzieliśmy, że jest ich tam więcej” – powiedział przedstawiciel SPCA.

Około dwa miesiące temu pozostałe koty zostały sprowadzone w bezpieczne miejsce. Wśród nich dwaj nieśmiali bracia, Willy (pomarańczowy) i Gilligan lub Gilly (pręgowany), byli połączeni na biodrze, przylegając do siebie dla wygody.

“Chociaż byli zdenerwowani na ludzi, cieszyli się, że są poza zimną pogodą, przytuleni do ciepłych koców z pełnymi brzuchami.”

.
bonded cat brothers shelter


ExploitsValleySPCA

W ciągu następnych kilku dni Willy, odważniejszy z dwójki, rozgrzał się do personelu i wolontariuszy i szukał uczucia. Jego brat Gilly ukrył się w swoim cieniu i unikał kontaktu wzrokowego z ludźmi przez kolejny tydzień.

Willy zasypał Gilly’ego przytulankami i mruczeniem, nieustannie zapewniając go, że jest bezpieczny. “Opiekuje się swoim nieśmiałym bratem Gilliganem, który nie przeżyłby bez niego.”

.
cats bonded pair


Obaj bracia polegali na sobie od samego początkuExploitsValleySPCA

Przylegając do Willy’ego dla bezpieczeństwa, Gilly cicho obserwował go, gdy wchodził w interakcje z odwiedzającymi. Powoli Gilly wyszedł ze swojej skorupy.

Odnalazł odwagę, by zaakceptować drapanie po brodzie, gdy jego brat opierał się o niego, dopingując go. Strach w jego oczach zniknął i poczuł się znacznie bardziej zrelaksowany wśród ludzi.

.
cats bonded snuggles


ExploitsValleySPCA

“Willy jest o wiele bardziej towarzyski niż Gilly, ale Gilly potajemnie uwielbia uwagę i pocieranie brzucha.”

Przez wiele tygodni schronisko nie otrzymało ani jednego wniosku o adopcję braci, ponieważ nieśmiałe koty są często pomijane. Pomimo tego niepowodzenia, pracownicy nadal dzielili się ich historią i podkreślali ich nierozerwalną więź, mając nadzieję, że pojawi się odpowiednia rodzina.

cats snuggles


Willy rozgrzewał się przed personelem, podczas gdy Gilly chowała się w jego cieniuExploitsValleySPCA

Mniej więcej w tym czasie Ada natknęła się na post o związanej parze i natychmiast poczuła się do nich przyciągnięta.

Straciła swojego ukochanego kota, Ravena, w Wigilię Bożego Narodzenia, a dom był zbyt pusty od tego czasu. “Czegoś brakowało. Wiedziałam, że muszę poszukać odpowiedniego kota” – powiedziała Ada.

.
cats snuggles sweet


Willy zapewnił Gilly’ego, że jest bezpiecznyExploitsValleySPCA

Podczas pobytu w schronisku w poszukiwaniu idealnego kociego towarzysza, spotkała się z Willy’m i Gilly’m. Była pod wrażeniem tego, jak bardzo bracia polegali na sobie nawzajem.

“Pomarańczowy był taki towarzyski, ale pręgowany nie był tak bardzo i wydawał się szukać bezpieczeństwa u drugiego. Kto wie, co przeszli, aby przetrwać.”

.
cats adopted together


Dwaj bracia zostali adoptowani razemExploitsValleySPCA

Ada zaczęła szukać tylko jednego kota, ale nie mogła przestać myśleć o tych dwóch. Wróciła do schroniska na kolejną wizytę i od razu wiedziała, że są dla niej idealną parą.

“Oczywiście była między nimi głęboka więź i rozdzielenie ich byłoby czymś złym.”

.
cats forever home


Podchodzą, uwielbiają całą uwagę i bawią się zabawkamiExploitsValleySPCA

Gilly (obecnie Kish) i Willy (obecnie Copper) uwielbiają swój nowy dom i podążają za sobą na krańce ziemi, zawsze obok siebie. Odzwierciedlają nawzajem swoje ruchy i nastroje, jakby dzieliły mózg.

“Powoli się zbliżają i uwielbiają całą uwagę, bawiąc się swoimi kocimi zabawkami, dostając mnóstwo smakołyków.”

.
cats best friends lap


Lubią przytulać się do mamy na kanapieExploitsValleySPCA

“Od początku było jasne, że ci bracia polegali na sobie nawzajem. Widok ich w nowym domu jeszcze bardziej to potwierdza” – powiedziała SPCA.

“Ada przyszła do schroniska na wiele wizyt i przejrzała stronę, zanim wybrała tę dwójkę. Teraz, gdy są już w domu, bez wątpienia wie, że podjęła właściwą decyzję.”

.
cats sleeping best friends


Życie jest dobre w ich nowym domuExploitsValleySPCA

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Exploits Valley SPCA na Facebooku i kanale YouTube @BirdieWorld382.

Powiązana historia: Kociak znaleziony na zewnątrz używający tylko przednich łap do chodzenia, natychmiast chce zabawy i czułości od każdego