Niegrzeczny bokser robi winny spacer wstydu na miejsce zbrodni

Niegrzeczny bokser robi winny spacer wstydu na miejsce zbrodni

Zwierzęta mają dość zabawne sposoby radzenia sobie z rzeczami, zwłaszcza psy. Wszyscy wiemy, że psy – podczas gdy są słodkie, urocze i przytulne – nie zawsze są na swoim najlepszym zachowaniu. Czasami psują się i zachowują. Czasami załatwiają się na podłodze w kuchni lub rozrywają Twoją zabytkową kanapę.

Te chwile nie są niestety rzadkie, a kiedy mamy z nimi do czynienia, musimy poradzić sobie z nimi we właściwy sposób. Zazwyczaj, gdy pies popełnia błąd, już o tym wie. Prawdopodobnie najlepiej jest dać im znać, że zrobiły źle, ale zazwyczaj powiedzą też przepraszam.

YouTube

Źródło:
YouTube

Ten winny bokser został ostatnio złapany w lepkiej sytuacji, a jego wina natychmiast się ujawniła.

Na szczęście, jak to wszystko przebiegało, zostało uchwycone na taśmie. Następnie filmik trafił na YouTube, gdzie naturalnie zdobył setki tysięcy wyświetleń.

Okazuje się, że kiedy psu jest przykro, wina naprawdę pokazuje. I to jest szczerze dość słodkie i zabawne.

YouTube

Źródło:
YouTube

Tiger jest szczeniakiem rasy bokser i jeszcze w lipcu 2017 roku zjadł cały bochenek francuskiego chleba. Oczywiście jego właściciele złapali go, którzy następnie przystąpili do złapania całej sprawy na wideo.

Miejsce zbrodni wyglądało dość intensywnie, z talerzem na ziemi i rozrzuconym wszędzie bałaganem.

YouTube

Źródło:
YouTube

Mały szczeniak od razu wiedział, że jest w kłopotach chociaż, bo jak tylko kamera została umieszczona na nim, jego głowa była w dół i wyglądał bardzo, bardzo winny.

Schował się w kącie i próbował początkowo ukryć, ale w końcu wiedział, że musi zająć się sytuacją. Jego właściciele następnie doprowadzili go do paskudnego miejsca zbrodni, AKA ich salonu.

YouTube

Źródło:
YouTube

Jeden z nich wskazał na okruchy na podłodze, upewniając się, że Tiger dokładnie wie, co się dzieje.

“Mama cię kocha, ale jesteś złym psem” – powiedziała mama Tigera. “Czy możesz usiąść?” Kontynuowała.

Gdy tylko mama wskazała palcem, Tiger wiedział, że ma usiąść. Pochylił głowę, prawie jakby pokazywał, jak bardzo wstydzi się za to, co zrobił.

YouTube

Źródło:
YouTube

W tym momencie, kiedy próbujesz zawstydzić swojego psa za złe zachowanie, może być ciężko. Żaden właściciel lubi krzycząc na swoje ulubione małe stworzenie! Jednak jest to niezbędna rzecz, która przychodzi z posiadaniem psa. Czasami zachowują się i kiedy to robią, muszą zrozumieć, że jest to złe.

“Poszedłeś do szkoły, aby to naprawić” – powiedział papa Tigera, gdy Tiger staje przed kamerą. “Ktoś cię uczył, żebyś nie robił takich rzeczy. Płacimy dobre pieniądze za to, żebyś nie spieprzył. Żadnych bójek i żadnego jedzenia rzeczy, których nie musisz jeść… Ale ty śmierdzący to robisz”

Jego właściciele nadal pouczają Tigera, który tak uroczo siedzi z lekką zmarszczką na twarzy. Wie, że zrobił źle i wie, że jego właściciele chcą, aby to poprawił.

Jasne, byli trochę szaleni, ale nadal tak bardzo go kochają!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.