Niedopasowane kotki skaczą wokół z ‘krzywymi’ nogami i nie pozwól, by to je powstrzymało! Zobacz, jak naprawdę mają duszę! 😻💪🏼

Dwa związane ze sobą kocięta podskakują na “pokręconych” nogach i nie pozwalają, by je to powstrzymywało. To naprawdę najbardziej żywiołowe koty.

bonded kittens snuggles


Tilly and WillyBabyKittenRescue

Na początku tego roku Caroline Grace, założycielka Baby Kitten Rescue, odpowiedziała na zgłoszenie o miocie kociąt ze specjalnymi potrzebami.

“Wiedzieliśmy, że przyjęcie tak wielu kociąt ze specjalnymi potrzebami na raz będzie wyzwaniem, ale nie mogliśmy odmówić ich słodkim twarzom i krzywym nogom. Wszystkie urodziły się z wrodzoną anomalią, która spowodowała, że miały ograniczony zakres ruchu w tylnych łapach”, Caroline podzieliła się z Love Meow.

Dwa z nich, Willy i Tilly, były nierozłączne od samego początku. Nie minęło wiele czasu, zanim urzekły swoich ratowników niezwykłymi zdolnościami adaptacyjnymi i radością życia.

sweet wonky legs kittens


BabyKittenRescue

Po konsultacji z wieloma weterynarzami i specjalistami w celu ustalenia przyczyny i odpowiedniego leczenia, “wszyscy weterynarze powiedzieli to samo: nie byli pewni, dlaczego ich tylne łapy są takie, ale wiedzieli, że dobrze się przystosują dzięki wsparciu.”

Caroline i jej zespół od razu zabrali się do pracy z codzienną fizykoterapią i ćwiczeniami rozciągającymi, aby zwiększyć zakres ruchu kociąt i pomóc im efektywnie korzystać z tylnych nóg.

kitten hind legs


BabyKittenRescue

“Ze zdumieniem obserwowaliśmy, jak nauczyły się chodzić, biegać, wspinać się, skakać, a nawet korzystać z kuwety, zachowując przy tym idealną czystość.”

Willy (pomarańczowo-biały) i Tilly (calico) polegali na sobie od pierwszego dnia, zawsze pozostając blisko swojego najlepszego przyjaciela. Jeśli jeden z nich zwinął się w kłębek w łóżku, drugi wkrótce podążał za nim i gnieździli się razem, mrucząc w doskonałej harmonii.

bonded kittens snuggles bed


Willy i Tilly dzielą nierozerwalną więźBabyKittenRescue

“Są najbardziej uroczym, kochanym, dynamicznym duetem. Zarówno Willy, jak i Tilly mruczą bez przerwy, chcą być wszędzie tam, gdzie są ich ludzie i mają najsłodsze małe ćwierkania i rozmowy z tobą.”

W ciągu miesiąca kocięta poczyniły niesamowite postępy, poruszając się mocniejszymi i stabilniejszymi krokami. Nie wlokły już tylnych łap, ale zaczęły chodzić z opuszkami łap mocno na ziemi. Opracowały nawet unikalny sposób “biegania”, podskakując jak króliczki.

kittens special legs


Są bardzo zabawne i żądne przygódBabyKittenRescue

Dwójka związanego ze sobą rodzeństwa działa jak zespół, zachęcając się nawzajem do próbowania nowych rzeczy, eksplorując każdy zakątek swojego pokoju i chętnie zaprzyjaźniając się z kotami mieszkającymi w domu.

Przewracają się i siłują, aż są całkowicie zmęczeni całą zabawą, a następnie zwijają się razem w przytulnym łóżku, zasypiając.

snuggly bonded kittens


Te dwie najlepsze przyjaciółki są zawsze razemBabyKittenRescue

Kiedy ich przybrana mama wchodzi do pokoju, są gotowe do przytulania się na kolanach. Wskakują na Caroline i ustawiają się idealnie na jej kolanach, zawsze pozostając w kontakcie bez względu na to, co robią.

Mogą chodzić w kucki, ale nie przeszkadza im to w najmniejszym stopniu.

bonded kittens lap cats


BabyKittenRescue

Ponieważ urosły i stały się silniejsze, z łatwością się poruszają i podskakują. “Poruszają się bardzo dobrze pomimo swoich pokręconych nóg.”

“Tilly jest inteligentna, pewna siebie, nieustraszona i kochająca. Jest szefem i uwielbia odkrywać i bawić się. Willy to słodki przytulak, który mruczy, gdy tylko na niego spojrzysz.”

.
bonded kittens playful


Potrafią biegać, skakać i bawić się jak inne kotyBabyKittenRescue

Willy wspiął się na szczyt góry poduszek, a Tilly dopingowała go i podążała tuż za nim, nigdy nie tracąc rytmu.

Prowadzi swojego brata, swojego partnera w psotach, w nowe przygody, mieszając wszelkiego rodzaju kłopoty.

kitten cute squat legs


BabyKittenRescue

Kociątka z ich miotu, Moonbeam, Hubble i Aurora, również wyrosły na zabawne, czułe młode koty, z których każdy ma wyjątkową osobowość.

“Tak dobrze przystosowały się do anomalii tylnych łap. Są naprawdę najsłodszymi i najbardziej wyjątkowymi kotkami.”

.
best friends cats


BabyKittenRescue

“One po prostu potrzebują kogoś, kto pokocha je z całą ich dziwaczną cudownością. Ktokolwiek zaadoptuje te wyjątkowe maluchy, będzie wielkim szczęściarzem.”

.
bonded cats sweet


BabyKittenRescue

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Tilly, Willy, ich rodzeństwie i Baby Kitten Rescue na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot wraca do pary, która była dla niego miła, gotowy zmienić swoje życie