Niechciany i porzucony pitbull staje się oficjalnym psem policyjnym

Niechciany i porzucony pitbull staje się oficjalnym psem policyjnym

Psy kochają swoich właścicieli.

Często tak ciężko jest patrzeć, gdy ludzie zapominają, że pies ma uczucia, które nie są brane pod uwagę. Psy często dostają krótką słomkę i kończą porzucone i niechciane. Po rozstaniu pewnej pary zdecydowali, że nie chcą mieć psa, z którym trzeba się zmierzyć. Ten pitbull przeszedł od posiadania kogoś do kochania do nieposiadania nikogo.

Pexels

Źródło:
Pexels

Rags 2 Riches Animal Rescue otrzymało opiekę nad 6-letnim pitbullem.

Facebook

Źródło:
Facebook

6-letni pitbull został niemile oddany po tym, jak jego właściciele postanowili oddzielić i pozbyć się swojego psa. Pies, Halo, jest tak miły, jak może być, a teraz znalazł się w systemie ratowania zwierząt. Pozostając w nim przez prawie rok, czy łatwo jest stracić nadzieję na psa, zwłaszcza rasę, która ma tak złą i niesprawiedliwą reputację.

Halo została umieszczona w rodzinie zastępczej i ktoś przypadkiem zobaczył ją w poście w mediach społecznościowych.

Podczas gdy Halo przebywała u rodziny zastępczej, porucznik Mickey Curran z Departamentu Policji Upland Borough zobaczył Halo na Facebooku i wiedział, że istnieje związek. Patrząc na post, porucznik Curran wiedział, co musi zrobić!

Częścią powodu, że Lt. Curran miał takie połączenie, był sposób, w jaki Halo wyglądał.

Facebook

Źródło:
Facebook

Niektóre psy mają w sobie coś z łasuchów i kochających je ludzi. Halo jest jednym z nich! Porucznik Curran powiedział:

“Miała ślimakowate zęby i niedogryzione zęby, a ja powiedziałem: ‘To jest dziewczyna dla nas!'” Curran powiedział The Philadelphia Inquirer. “Powiedziałem ‘Wiem, że to nieortodoksyjne, ale czy byłbyś w porządku z departamentem policji ratującym psa i z psem mieszkającym na posterunku?”

Tish Mayo, dyrektor ratowania zwierząt, usłyszał pomysł i pokochał go!

Facebook

Źródło:
Facebook

Po tym, jak Tish usłyszał o planie posiadania Halo na żywo w stacji, pokochała to! Idąc na całość, chcieli uczynić to specjalnym dla teraz ukochanego psa. Przynosząc Halo do stacji, mieli ją oficjalnie zaprzysiężoną jako funkcjonariusz policji w Upland! Więcej niż to, jest oficjalnie pierwszym ratowniczym K-9 w całej historii wydziału.

Co będzie robić Halo teraz, gdy jest już funkcjonariuszką?

Facebook

Źródło:
Facebook

Cóż, częścią jej pracy jest służenie jako oficer społecznościowy podczas wydarzeń i spotkań. Jest tam, aby ludzie czuli się bezpiecznie i mile widziani. Jako ktoś, kto kocha zwierzęta i drapaki, jest też dobra w swojej pracy!

Po roku w systemie, w końcu znalazła swój dom i swoją pracę.

Psy potrzebują domu, w którym ludzie się o nie troszczą, a także pracy do wykonania. Wydaje się, że ta trafia idealnie w oba te kryteria.

Halo ma całą stację ludzi, którzy upuściliby wszystko, aby dać jej zwierzaki, a jednocześnie ma pracę, w której może sprawić, że ludzie poczują się komfortowo i bezpiecznie. Czy nie czujesz się bezpieczniej, gdy obok ciebie siedzi pies, którego możesz pogłaskać?

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.