Nauczyciele i uczniowie świętują urodziny adoptowanego szczeniaka –

Nauczyciele i uczniowie świętują urodziny adoptowanego szczeniaka –

W małej szkole w Cúcuta w Kolumbii władze szkolne postanowiły oddać szczególny hołd. Bohaterem tej historii był mały pies, który został adoptowany piętnaście lat temu. Do czasu singlowego spełnienia nauczyciele zgodnie świętowali.

Przyjęto, że kły będą towarzyszyć pracownikom szkoły w pilnowaniu terenu. Od tego momentu piesek stał się ogromnym opiekunem. Z pewnością zasłużyła na ten hołd.

victorcaicedoanimalista

Meghan to imię psa wspomnianego w tej historii, który został naprawdę otoczony szczególną opieką.

victorcaicedoanimalista

Ulice są bardzo ryzykownym miejscem do życia, więc te bezdomne zwierzęta muszą pokonać długą drogę, aby zdobyć trochę jedzenia.

Lucas, Manotas i kotek zostali również adoptowani przez tę samą szkołę i zostali zabrani na obchody 15-lecia adopcji Meghan. Zdjęcia zostały udostępnione w mediach społecznościowych, aby miłośnicy zwierząt mogli się nimi cieszyć.

victorcaicedoanimalist
victorcaicedoanimalista
victorcaicedoanimalista

Radny gminy, Víctor Caicedo nazwał go jako “wiernego przyjaciela wszystkich uczniów i najlepszego opiekuna”“. Na uroczystości nie mogło zabraknąć balonów i szczenięcego jedzenia. Taki hołd jest naprawdę bardzo wyjątkowy.

victorcaicedoanimalista

Nauczyciele kazali uczniom powitać szczeniaka na szkolnym podwórku, ubrać go w sukienkę i ustawić stół z różnymi psimi przekąskami. Piętnaście lat to nic, ale dla Meghan to całe życie dawania miłości.

victorcaicedoanimalist

“Wszystkie szkoły powinny adoptować szczeniaki”, “Gdzie jest ta szkoła? To musi stać się wirusem. To jest przykład, którego potrzebujemy” oraz “Szkoła powinna być najlepsza, uczyć człowieczeństwa, empatii, współistnienia” To były niektóre z komentarzy wyróżnionych w materiale audiowizualnym zamieszczonym na portalach społecznościowych.