Najsłodszy buldog roztapia serca “chroniąc” wszystkich swoich małych braci

Najsłodszy buldog roztapia serca “chroniąc” wszystkich swoich małych braci

Przez lata Gunnar był “jedynym dzieckiem” w swoim domu. Jego rodzice wychowali buldoga jak prawdziwe dziecko i bardzo się nim opiekowali.

Ale wtedy nadszedł czas, aby Gunnar przyjął nową rolę – starszego brata.

View this post on Instagram

Oczywiście, pies jako pierwszy dowiedział się o ciąży swojej mamy i przeżywał z nią całe doświadczenie.

Kiedyś nawet leżał na jej guzku i cierpliwie czekał na kopniaki swojego braciszka. Był super podekscytowany, aby je poczuć i to było tak, jakby go poznawał.

Kiedy Wyatt wrócił do domu jako noworodek, Gunnar od razu wiedział, że to ludzkie dziecko, którym trzeba się zająć, i w jakiś sposób wiedział, co musi zrobić, aby upewnić się, że będzie dobrze.

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

A potem, kilka lat później, dołączył do nich Lachlan. Kiedy drugie dziecko wróciło do domu, przyjazny buldog dokładnie wiedział, co musi zrobić.

Musiał znów być starszym bratem, tym, który jest odpowiedzialny za dobro dziecka, kiedy mamy i taty nie ma w pobliżu.

“Kiedy pierwszy raz Wyatt wrócił do domu”, powiedziała Samantha, ich mama, “i w dniu, w którym przywieźliśmy Lachlana do domu, był jak ‘O, tak, oni też są moimi ludźmi.'”

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

Teraz, kiedy mama i tata nie patrzą, Gunnar wie, że jego obowiązkiem jest m Na przykład, nauczył Wyatta jak wchodzić po schodach.

“Tam był Gunnar,” powiedziała Samantha. “Był na górze, zszedł, a potem stanął za [Wyattem], gdy po raz pierwszy wchodził po schodach.”

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

Mają z nim urodziny, ekscytują się, gdy naśladuje ich czynności (np. wskakuje na kolana taty lub patrzy przez okno obok nich). Po prostu go uwielbiają.

Szczególnie z Wyattem, który był pierwszym dzieckiem, które Gunnar uznał za swojego brata, pies ma specjalną więź. Na poniższym filmie widać, jak obaj wykonują razem różne czynności, od malowania po grę w koszykówkę i kąpiel.

“To jego głupią stronę [Gunnara] bracia lubią najbardziej” – przyznaje mama Samantha. “On uwielbia pływać. Ale musi nosić kamizelkę ratunkową, bo jest tak gęsty. Jeśli powiesz ‘basen’, będzie biegł do drzwi.”

Youtube Screenshot

Źródło:
Youtube Screenshot

Tak bardzo jak nienawidzą tej realizacji, wiedzą, że to prawda, więc starają się zrobić jak najwięcej wspomnień z nim.

“On naprawdę jest naszym pierwszym dzieckiem”, wyjaśniają rodzice. “Wiedząc, że nie będzie w pobliżu na zawsze, to sprawia, że po prostu staram się docenić go tak bardzo, podczas gdy jest tutaj. Nie mogę sobie wyobrazić naszego życia bez niego.”

View this post on Instagram

Niedawno, Rodzina Gunnara powitała w domu swojego czwartego nowego małego brata. I Gunnar robi równie wspaniałą robotę chroniąc go, jak wszystkich swoich pozostałych braci. What a sweetheart.

Check out a video about Gunnar and all his brothers below!

Please podziel sie tym this with your friends and family.