Motocyklista zatrzymuje się na środku drogi, aby uratować orła –

Motocyklista zatrzymuje się na środku drogi, aby uratować orła –

Dandon Miller jechał na swoim motocyklu w drodze do domu w Filadelfii w USA, gdy doszło do wyjątkowej sytuacji. Ruch zaczął zwalniać na odcinku drogi, którą motocyklista musiał przekrzywić na bok, aby zrozumieć powód impasu.

Z niewiadomego powodu na środku drogi stał piękny orzeł łysy.Spojrzałem w dół, żeby zobaczyć, dlaczego wszyscy się zatrzymują, a tam na środku drogi stał orzeł łysy. Kolejny i popchnęli go trochę, żeby zobaczyć, czy zjedzie z drogi, czy odleci. Rozwinęła skrzydła i nigdzie się nie wybierała” wspomniał o szanownym motocykliście.

Miller bardzo odważnie użył swojej koszuli, aby umieścić tego pięknego ptaka na poboczu drogi. Następnie wybrał numer 911 i skontaktował się z Tri-State Bird Rescue and Research, lokalnym centrum ratowania dzikich ptaków.

“Naprawdę nie myślałem o tym, kiedy ją przytulałem . Starałem się tylko zachować jej spokój i upewnić się, że wie, że jest bezpieczna, a ja nie zamierzałem jej zostawić ani nic.”wspominał motocyklista, który przez prawie godzinę przewoził ptaka.

To było niesamowite trzymać tego ptaka, a ona była taka spokojna” . Po prostu niesamowity” miller wspomniał, że udało mu się zweryfikować 15-kilogramową wagę białego orła.“Podniosłem ją i była bardzo spokojna. Trochę się zdenerwowała, gdy ludzie zaczęli chcieć robić zdjęcia, ale udało nam się nad tym zapanować.” powiedział motocyklista.

Wedługrebecca Stansell, członkini Tri-State Bird Rescue and Research, powiedziała portalowi społecznościowemu, że ptak miał czułki w jednym z oczu, ale nie było to nic niepokojącego.

Według wolontariusza ośrodka opieki nad dzikimi zwierzętami, weterynarze potraktowali orła w najlepszy sposób i wykonali odpowiednie procedury, aby ptak mógł odzyskać zdrowie i ponownie podjąć lot.