Młody kot opuścił schronisko po 3 miesiącach! 😻 Zobacz, co teraz ma! 🏠🌟

Młoda kotka opuściła schronisko po trzech miesiącach pobytu. Teraz ma to, na co liczyła.

.
cute kitten snuggles


JuneauAngela

Calico o imieniu Juneau była ostatnią kotką w swoim miocie, która potrzebowała domu. W wieku około czterech miesięcy spędziła trzy czwarte swojego życia w schronisku.

Juneau została przywieziona do Front Street Animal Shelter wraz z mamą i towarzyszami z miotu. Były chore, zwłaszcza kocięta, i przez wiele tygodni były poddawane intensywnej opiece, dopóki nie wyzdrowiały.

Podczas gdy jej rodzeństwo i kocia mama znaleźli domy na zawsze, Juneau była powstrzymywana przez utrzymujące się problemy z układem pokarmowym, które przedłużyły jej pobyt w schronisku. Błagała o uwagę przez drzwi budy i nie mogła się doczekać, aż ktoś ją przygarnie.

cat shelter kitten


Była w schronisku przez trzy miesiąceAngela

W tym czasie rodzina odwiedziła małą singielkę i mdlała na widok jej błagalnych oczu i chętnych łapek. Zakochali się w jej słodkiej osobowości i złożyli wniosek o adopcję.

Mając nadzieję na przyspieszenie powrotu Juneau do zdrowia, pracownicy schroniska chcieli dać jej trochę wytchnienia od hodowli. Zaczęli szukać opiekuna, który mógłby zapewnić jej dom zastępczy. Z pomocą przyszła wolontariuszka Angela.

.
unboxing kitten calico


Juneau pierwszego dnia w domu zastępczymAngela

Podczas transportu kotka znajdowała się w transporterze pudełkowym, Angela słyszała mruczenie dochodzące z jego wnętrza. W ciągu kilku sekund po rozpakowaniu, Juneau podkręciła swój mruczący silnik, wypełniając pokój swoim głośnym dudnieniem.

“Miała tak dużo nagromadzonej energii z powodu tak długiego przebywania w hodowli, że bez przerwy bawiła się i biegała pierwszej nocy, kiedy tu dotarła”, Angela podzieliła się z Love Meow.

.
playful kitten cat


Miała tyle energii i bawiła się bez przerwyAngela

Juneau eksplorowała każdy zakamarek i przedarła się przez to miejsce, jakby była jego właścicielką. Brykała z niesamowitą pewnością siebie, skacząc po łóżku i rzucając się na zabawki.

“Robiła wiele zbliżeń wokół pokoju zastępczego, ponieważ była tak szczęśliwa.”

.
happy snuggly kitten


Rozpłynęła się w mruczącą kałużę, gdy została pogłaskanaAngela

Calico była wiązką nieokiełznanej energii i wydawało się, że nie ma przycisku pauzy.

“Cały czas się rusza i będzie bawić się prawie wszystkim. Uwielbia też ludzi. Jeśli tylko z nią porozmawiasz lub wypowiesz jej imię, zacznie głośno mruczeć.”

.
happy kitten tongue


Mały psotnikAngela

Po zmęczeniu się wirem aktywności, Juneau ułożyła się obok swojej przybranej mamy, wtopiła się w jej dłoń i zasnęła.

“Ma najsłodszą osobowość. Odkąd tu trafiła, niemal bez przerwy mruczy.”

.
snuggly kitten happy


Angela

Dzięki specjalnej diecie, suplementom i komfortowi domu zastępczego (zamiast samotnego, stresującego środowiska schroniska), Juneau w pełni wyzdrowiała.

Z nową siłą podskakiwała jeszcze mocniej, a dom rozbrzmiewał stukotem jej małych łapek.

pretty calico kitten


Nieustannie wypatruje kłopotówAngela

Po miesiącach oczekiwania, Juneau była w końcu gotowa, by wyruszyć w nową podróż.

W zeszłym tygodniu ukończyła opiekę zastępczą i połączyła się ze swoimi opiekunami w nowym domu. “Juneau jest teraz Yuumi, a jej opiekunowie kupili jej mnóstwo zabawek”, powiedziała Angela w wywiadzie dla Love Meow.

.
playful curious kitten phone


Angela

Wiedząc, jak bardzo Yuumi uwielbia się bawić, wypełnili dom wszystkimi zabawkami i kocimi meblami, jakie tylko mogła sobie wymarzyć.

Yuumi wskoczyła na legowisko na swoim nowym kocim drzewku i zażądała go jako swojego tronu.

calico kitten cat tree


Juneau, teraz Yuumi, znalazła swój tron w nowym domuInstagram/fosteringlove.pdx

Słodka calico wnosi ogromną radość do swojej nowej rodziny, zapewniając rozrywkę swoim ludziom i psiemu bratu, Milo, swoimi zabawnymi wybrykami.

W ich domu nie brakuje mruczenia i śmiechu.

happy calico cat kitten


Angela

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na Angela’s fosters on Instagram.

Powiązana historia: Kotka odczuwa ulgę, gdy pies oferuje pomoc w opiece nad jej sześcioma kociętami po ich przybyciu ze schroniska