Młody człowiek został sfilmowany w metrze karmiąc butelką małego kociaka –

Młody człowiek został sfilmowany w metrze karmiąc butelką małego kociaka –

Gillian Rogers jest mieszkanką Wielkiego Jabłka, która przywykła do codziennego zajmowania miejsca w wagonie metra w drodze do i z pracy. Teraz jego codziennej rutynie towarzyszyła niespodziewana wizyta kilku bezdomnych kociąt.

Ponieważ stało się zwyczajem, że te kociaki pojawiały się za każdym razem, gdy wsiadał do powozu, postanowił podróżować przygotowany do pomocy każdemu kociakowi potrzebującemu jedzenia. Najwyraźniej wiele osób decyduje się na pozostawienie takich pupili w tym środku transportu.

Jednak to, czego Rogers nie wiedział, to fakt, że nie jest jedyną osobą, która myśli w ten sposób. Dzięki swojemu telefonowi komórkowemu udało mu się uchwycić młodego człowieka karmiącego butelką kociaka. Niespodziewany kamerzysta nie mógł uwierzyć swoim oczom.

“To był naprawdę wyjątkowy moment. Kiedy wysiadłem z wagonu, czułem się jakbym chodził po powietrzu. Czułem się szczęśliwy, to jakby odnowiło moją wiarę w ludzkość. Są tam jeszcze porządni ludzie”powiedział Rogers, który sfilmował scenę i zamieścił ją w mediach społecznościowych.

Podobno liczba zwierząt pozostawianych w metrze rośnie z każdym dniem. Sposób w jaki to się dzieje jest prawie zawsze taki sam, osoba niesie zwierzę w swojej torbie i korzystając z tłumu zostawia bezbronne zwierzę porzucone w wagonie.

Widzenie zwierząt w takiej sytuacji to codzienny scenariuszjednak jeśli wszyscy będziemy pracować razem, możemy doprowadzić do zmian. Właśnie do tego Rogers chce zachęcić tą publikacją.

“Kiedy zszedłem z wozu, poczułem się, jakbym chodził po powietrzu. Czułem się szczęśliwy, to jakby odnowiło moją wiarę w ludzkość”…, powiedziała Gillian po emocjonalnym doświadczeniu. Te słowa były powtarzane na różnych platformach cyfrowych przez miłośników zwierząt.

Jeśli ludzkość się zaangażuje, negatywne doświadczenia tysięcy zwierząt na całym świecie mogą zostać zmniejszone. Lepiej zostawić je w schronisku niż w wozie środka transportu.