Młody człowiek złapany na kamerze tańczący z bezdomnym szczeniakiem –

Metin Can Şener znany jest z tego, że jest miłośnikiem zwierząt, zwłaszcza psów. Staje się to oczywiste, gdy we wczesnych godzinach porannych, był w drodze do domu na ulicy w Turcji, i nagle natknął się na białego psa, który był sam i to, co stało się potem, było po prostu przezabawne.

Najwyraźniej był bezdomny i bez żadnego strachu podszedł do niego poruszając gwałtownie całym ciałem. Wyglądał na super szczęśliwego, tak bardzo, że wydawało się, że zna Metina od zawsze. Nie był jednak dla niego obcy, gdyż wcześniej tego dnia widział go spacerującego po ulicach wokół kawiarni.

@super1met

Metin liczy: “On cały czas przychodzi na tę ulicę. Zawsze widzę go w kawiarni”. Tyle że nigdy nie spotkali się osobiście, a teraz działo się to w najbardziej nieoczekiwany sposób. Oboje zdawali się być w tym samym duchu radości i to się ujawniło wieczorna “potańcówka”.

@super1met
@super1met

Choć Metin nie po raz pierwszy widziała tego psa, to po raz pierwszy weszli w taką interakcję. Nawet on przyznaje, że od tego dnia nie będą już dla siebie obcy – powiedział: “Zostaliśmy dobrymi przyjaciółmi. Mam już cztery psy, więc nie mogłam go sprowadzić do domu“.

@super1met

Pomimo tego, że przez większość życia mieszkał na ulicy, jego kondycja fizyczna jest całkiem dobra, ponieważ ma dobrą dietę, dzięki życzliwym ludziom, którzy widzą go spacerującego po okolicy. Jednym z nich był właściciel kawiarni, który później uwiecznił filmik z pamiętnego tańca pary.

@super1met

Metin nie przypuszczał, że o tej godzinie ktoś może nagrywać to, co się dzieje, ku jego zaskoczeniu następnego dnia właściciel kawiarni pokazał mu je. Wyraził: “Byłem zdziwiony, gdy zobaczyłem, że zostało to sfotografowane. Wydawało mi się, że to bardzo zabawne. Zawsze lubię tańczyć ze zwierzętami w ten sposób. Kocham zwierzęta nawet bardziej niż ludzi”.