Młody człowiek żegna się z ukochanym zwierzakiem po 12 latach razem –

Młody człowiek żegna się z ukochanym zwierzakiem po 12 latach razem –

“Wiem, że ty też mnie kochałeś” takie słowa pożegnania wypowiedział Gilberto Rodriguez w klinice weterynaryjnej, w której leczył się jego “towarzysz życia”. Był to pies Husky o skrzekliwym spojrzeniu, który pomału czuł, że jego siły słabną.

Relacja między dwoma przyjaciółmi rozpoczęła się, gdy kania była tylko szczeniakiem. Kiedy się pożegnali, pies miał już dwanaście lat. Stosunkowo długie życie biorąc pod uwagę rasę i typowe dla tego typu zwierząt komplikacje.

gilberrio
gilberrio

Gilberto chciał nagrać swoje podziękowania za cały czas, kiedy był u jego boku, jak wierny pupil. Bez wątpienia Husky stał się członkiem jego rodziny. Zatem zmierzenie się ze stratą w takich okolicznościach może wzbudzić najgłębsze uczucia.

gilberrio

Na filmie widać psa o zmęczonym spojrzeniu, podczas leżenia na stole roboczym weterynarza. Potem pokazano kilka zdjęć, na których był jako szczeniak, a na koniec obrazek, na którym żegna się po raz ostatni.

gilberrio

“Dziękuję tatusiu, dziękuję tatusiu. Bardzo cię kocham, odkąd pojawiłeś się w małym domku. Wiem, że ty też mnie kochałeś”, rodriguez wspomniał między westchnieniami. Dla Gilberto ślad, jaki jego pupil pozostawił na jego duszy, nigdy nie zostanie wymazany.

gilberto

“Bez wątpienia wspaniałe (uczucie), jak miło, że towarzyszyłeś mu do ostatniego tchnienia”, “To (dotknęło) mojego serca, nie chcę, żeby ten dzień kiedykolwiek nadszedł”, “Musisz być silny, wiem dokładnie, jak się czuje. Ja też widziałam jak mój zasypia, a podobnie jak Ty miałam go od szczeniaka”to jedne z najbardziej trafnych komentarzy w filmie.

Gilberto wyjaśnił w późniejszej publikacji, że jego intencją nigdy nie było pokazanie tego wideo w sieciach. “To nie był mój plan, to był plan mojego chaparrito, ponieważ wiele osób poszło i przytuliło swoje małe psy. Wiele osób będzie je bardziej cenić. Wiele osób pamiętało o swoich małych pieskach. To był zdecydowanie ich plan, tak czuję”podsumował.

gilberrio

Zawsze będzie trudno pożegnać się ze zwierzakiem. Wiele osób twierdzi nawet, że pożegnanie z ukochanym pupilem jest tym samym, co pożegnanie z ukochaną osobą lub bardzo bliskim krewnym.