Młody człowiek zabiera szczeniaka do sklepu zoologicznego i kupuje wszystko, czego dotknie nosem –

Młody człowiek zabiera szczeniaka do sklepu zoologicznego i kupuje wszystko, czego dotknie nosem –

Rocky Kanaka zauważył bezpańskiego psa, któremu brakuje nogi. Ponieważ jego powołaniem jest opieka nad bezpańskimi zwierzętami, postanowił zabrać go ze sobą do sklepu sprzedającego artykuły zoologiczne. Jej zamiarem było obdarowanie nowego przyjaciela kilkoma prezentami.

Aby uczynić tę chwilę wyjątkową, Kanaka przygotowała z kłem specjalny poczęstunek. Wspomniał mu, że czegokolwiek dotknie swoim zimnym nosem, ma zamiar kupić. Aby utrwalić to, co zamierzał zrobić, umieścił materiał audiowizualny na portalach społecznościowych dla przyjemności miłośników zwierząt.

Rocky Kanaka

Kanaka chciałam go uszczęśliwić jak tylko mogłam. Ten pies, nazwany Kingiem, dostał się do życia, które jest marzeniem każdego dziecka. Bez wahania, bezpański pies z radością dotykał nosem każdego smakołyku, który pojawił się na jego drodze, a mężczyzna kupował go dla niego.

Mężczyzna ten posiada kanał na YouTube, gdzie prezentuje materiały, w których opiekuje się pokrzywdzonymi przez los zwierzętami. Intencją jest uświadomienie wszystkich jego zwolenników.

Rocky Kanaka

Czasami rozpowszechnia zniechęcające historie, aby zwiększyć świadomość na temat odpowiedzialnej adopcji. Zauważono, że liczba bezdomnych zwierząt domowych wzrasta. Można by to odwrócić w najbliższych latach, gdyby pojawiło się więcej inicjatyw połączonych z bezinteresowną miłością.

King miał bardzo skomplikowane życie. Pozostawiony sam sobie, został potrącony przez samochód i stracił nogę. Do czasu powrotu do zdrowia żył na ulicy. Więc to, co ten człowiek zamierza zrobić, to po prostu dać mu radość pośród tego szarego czasu.

Rocky Kanaka

Jedyne czego ten zwierzak potrzebuje do lepszego życia to odpowiednia rodzina, która zechce go adoptować i obdarzyć uczuciem, na które od dawna czeka.

Rocky Kanaka

Kanaka chciał pomóc psiakowi w szczególny sposób, więc zabrał go do sklepu Petco, aby kupić mu wszystko, czego dotknął łapami lub pyskiem. Przedmioty, które przykuły jego uwagę, zostały usunięte ze sklepu przez tego miłośnika zwierząt.

Rocky Kanaka

Wspomniany youtuber nagrał każdy ruch Kinga wewnątrz lokalu. Następnie zamieścił filmik reklamujący adopcję. King ze swojej strony nigdy nie postawił stopy w sklepie zoologicznym i prawdopodobnie nigdy w życiu nie widział zabawki.

Rocky Kanaka

Wideo nie trwało długo, aby przejść wirusowo w ciągu kilku dni i jako dobry wynik historii osiągnięto długo oczekiwaną adopcję. Kobieta o dobrych uczuciach chciała zabrać do domu nowego mieszkańca, który był niepełnosprawny, ale z imponującą wolą życia.

Rocky Kanaka

To co Rocky Kanaka zrobił dla Kinga było bezprecedensowe. Posiadanie materialnej łatwości niezbędnej do zadowolenia istoty w potrzebie jest czymś, co należy docenić. Tego typu działania nie mogą pozostać niezauważone pod żadną szerokością geograficzną.